SHK HODONÍN „B“ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  4:8

Sestava : Barvík (Jakubčík) – Lišaník,Kojecký – Foltýn,Janíček – Kubal,Nohál,Šrenk – Fridrich,Zlámal,Hruboš – Dobeš,Kršjak,Bednařík
Góly :  Kubal 2 ,  Šrenk 2 , Kršjak , Hruboš , Nohál , Fridrich
Asistence :  Kubal 2 , Nohál 2, Zlámal 2, Fridrich , Bednařík

Ve středu 28.9. se muži našeho HC vydali na led SHK Hodonín „B“,který jako nováček soutěže vzešel z tamní juniorky.Hned při rozcvičce bylo zřejmé,že nás nečeká lehké utkání,neboť mládí a odhodlanost z hodonínského družstva byla znát.

Vstup do zápasu nám vyšel více než výborně.Už v 5.minutě svítil na ukazateli stav 0:2 zásluhou Kubala a Kršjaka.V ten moment jakoby zápas pro nás skončil a režii utkání začali přebírat domácí,kterým se také podařilo vyrovnat a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2
Druhá třetina byla naprosto totožná s tou první.Ve 23. a 24.minutě jsme si vedení vzali zpět,kdy se trefili Kubal a Hruboš.Bohužel jsme se nepoučili z chyb z první třetiny a domácí během 5 minut vyrovnali na 4:4 !!!
Mezi druhou a třetí třetinou byla v kabině HC UH důrazná promluva,kdy hlavní trenér Robert Pochylý,dal hráčům jasně najevo svou nespokojenost s přístupem a předvedenou hrou.Naši hráči si jeho slova zřejmě vzali k srdci a třetí třetina byla v podání hradišťských borců přímo excelentní.V rozmezí 8 minut se do střelecké listiny zapsali 2x Šrenk,Nohál a Fridrich.Výhra 0:4 ve třetí třetině nám přinesla celkové vítězství 4:8 a především důležité body do tabulky soutěže. Zhodnotil zápas vedoucí týmu Michal Kmeť.