Muži doma s Uničovem body neuhráli……….

HC Uherské Hradiště – HC Uničov 1:5 ( 0:2 , 1:2 , 0:1 )

sestava HC UH : Oharek(Jakubčík) – Studený,Lažek – Lišaník,Kojecký – Kotačka,Nohál,Kubal – Kršjak,Foltýn,Šlapák – Janíček,Hrabec M.,Bednařík

góly a asistence: Kubal(Nohál)

V sobotu 26.11.2016 se rozběhla druhá půlka sezony krajské ligy mužů,kdy na domácím ledě náš tým přivítal soupeře z Uničova.První vzájemné utkání nebylo za stavu 6:3 pro domácí na uničovském ledě dohráno pro hustou mlhu a tak jsme měli soupeři co vracet.Bohužel,stejně jako v prvním vzájemném měření sil,jsme nebyli ani tentokrát v plné sestavě a trenér Pochylý musel se sestavou hodně zamíchat. Naopak hráči Uničova přijeli s komletními třemi pětkami a nástup do utkání byl v jejich režii.Naši hráči se ke slovu dostali až v 5.minutě,ale v momentě kdy se hra srovnala,přišel z hostujících hokejek trest a prohrávali jsme 0:1 Na začátku 11.minuty se nechal vyloučit Nohál a hosté po 30.sekundách odskočili na rozdíl dvou gólů – 0:2 Již několikátý zápas nezachytáváme vstup a konec druhé třetiny a bohužel,ne jinak tomu bylo i dnes.Po 15 sekundách druhé třetiny naši hráči velmi laxně ztratili v obranném pásmu puk a hosté šli do trháku – 0:3 V 25.minutě jsme se dočkali i my,kdy výborně napadající Nohál s Kubalem vybojovali puk a druhý jmenovaný zasunul kotouč za hostujícího golmana.O pár minut později stejná dvojice,podpořená ještě Kotačkou,rozebrala domácí obranu ale ani jeden z našich útočníků nedokázal dostat puk do sítě.V polovině utkání jsme přišli o jednoho z nejlepších hráčů,obránce Lažka,kterého hostující hráč zasáhl hokejkou do tváře a s tržnou ránou skončil v nemocnici.Přes protesty kapitána Kotačky ovšem k vyloučení nedošlo a naši hráči cítili velkou křivdu,protože jedinná trojice,která nic neviděla,byli rozhodčí. I po tomto incidentu naši hráči dál dobývali soupeřovu bránu,ale jak se říká nedáš-dostaneš,se opět potvrdilo.V čase 39.55 jsme si nepohlídali hostující hráče a inkasovali gól do šatny – 1:4 Celá třetí třetina se odehrávala ve velmi nervozní atmosféře,kdy rozhodčí „pustili“pár faulů a ofsajdů na obou stranách a bylo jen otázkou času,kdy někdo zapálí rozbušku.Ta se vznítila na konci utkání,kdy nejprve hosté v 60.minutě uzavřeli skóre na 1:5 a po menší slovní přestřelce se do sebe pustily více méně obě střídačky. „To,co se stalo dnes na konci utkání je velmi smutné a nemá s hokejem nic společné,ovšem je to jen vyústění a obraz řízení ze strany rozhodčích.Ti za nás sice góly dávat nebudou,ale takhle necitlivě ovlivnit průběh utkání jsme dlouho nezažili.“ řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť

Previous articleDorostencům v domácím zápase s Technikou Brno chybělo štěstíčko v koncovce…..