Kolaps v nedělním derby v Ostrohu

Hokej Uherský Ostroh – HC Uherské Hradiště 7:2 (1:2, 3:0, 3:0)
2. Galuška (Galuška, Neuwirth), 30. Zahradný (Galuška, Nevídal), 39. Ťok (Červínek), 40. Antonovič, 51. Mika (Antonovič, Nevídal), 54. Galuška (Zahradný), 58. Antonovič (Mika) –
Naše góly: 16. Šrenk (Fridrich), 20. Nohál (Fridrich)

První třetinu zahráli naši borci velmi dobře. I přes první branku Ostrohu hned ve druhé minutě, kdy jsme inkasovali po chybné rozehrávce, jsme poměrně dobře bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. V 18´ jsme při přesilové hře po střele Dalibora Fridricha a šikovné teče Dana Bureše vyrovnali. A v poslední minutě ujel Filip Hohál a blafákem brankáře Valúcha překonal.

Ve druhé třetině domácí využili přesilovku a v polovině zápasu vyrovnali na 2:2. Hned při další přesilovce už vedli 3:2. Našim klukům se přesilovky nedařily a tak v 36´domácí Antonovičem zvýšili na 4:2.

V poslední třetině nám byly osudné nevyužité přesilovky 5 na 3, kdy jsme promrhali tuto výhodu a své šance neproměnili. To potrestali domácí a při hře 4 na 4 zvýšili v 51´už na 5:2. Další gól přidali dokonce ve vlastním oslabení. Dílo zkázy završil opět Antonovič, který pečetil stav na 7:2.

Domácí byli od poloviny utkání lepším týmem. Díky nedisciplinovanosti a častému zbytečnému vylučování jsme si celé derby pokazili.