Hradiště srazilo lídra

Z dobového tisku:

Autor: Michal Sladký

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – UH. HRADIŠTĚ 5:6 (1:3, 4:3, 0:0)

Hosté sice rychle prohrávali, jenže pak převzali iniciativu a po první třetině svítil na ukazateli stav 1:3. V prostřední části vedli dvakrát o tři branky, domácí ale třemi zásahy v rozmezí čtyř minut srovnali na 5:5. Chvíli nato se ale podruhé v zápase zapsal mezi střelce Dalibor Fridrich, a jelikož ve třetí třetině už fanoušci gól neviděli, ukázala se jeho trefa jako vítězná.

Branky: 4. Střecha, 29. Roupec, 33. Bula, 36. Šerý, 37. Pejchal – 12. a 38. D. Fridrich, 8. Šrenk, 9. Forman, 28. Čech, 29. Nohál.
Uh. Hradiště: Oharek – Z. Fridrich, Lažek, F. Čech, Lišaník, Hrabec, Kojecký, Škubal – Tomešek, D. Fridrich, Červenka – Nohál, Šrenk, Burša – Kršjak, Lašák, Rauš – Forman. Trenér: Z. Čech.

Previous articleMuži v sobotu na ledě lídra tabulky Velkého Meziříčí dokázali zvítězit, v neděli pak v dohrávce podlehli Uničovu