A-tým ukázal svoji pravou tvář a porazil Brumov-Bylnici 6:0

HC Uherské Hradiště — HC Brumov – Bylnice 6:0 (2:0,3:0,1:0)

S téměř kompletní sestavou se A-týmu podařilo ukázat svoji pravou tvář a zaslouženě získali 3 body.

2:0  Dalibor Fridrich (Martin Kotačka, Martin Červenka)
4:0  David Šrenk (Petr Burša)
5:0  David Šrenk (Filip Nohál)
6:0  Martin Červenka (Dalibor Fridrich)

Sestava: Oharek (Peprník) – Lažek, Fridrich Z. – Studený, Uhříček – Kojecký, Hrabec – Hamrlík – Kotačka, Fridrich D., Červenka – Burša, Šrenk, Nohál – Weintritt, Pavlůsek, Větříšek – Forman, Jurča, Kršjak

V sobotu 13.10.2018, v rámci 6. kola KLM, se na našem ledě představil nováček soutěže tým Brumova-Bylnice. Trenér Zdeněk Čech měl k dispozici prakticky kompletní hráčský kádr a tak úkol zněl jasně – vybojovat první body do tabulky.

A to se i podařilo, když jsme po celou dobu utkání prakticky hosty k ničemu nepustili, vyhnali po čtvrtém gólu gólmana hostí na střídačku a sami za obrovského přispění Vlasty Oharka neinkasovali.

Skóre utkání otevřel již ve 3. minutě Pavlůsek, ve 4. minutě navrátilec do sestavy Dalibor Fridrich. Když se ve 25. minutě prosadil Kotačka a vzápětí ve 26. minutě Šrenk, gólman hostí Tuček opustil bránu. Ale ani jeho náhradník dlouho bez inkasované branky nevydržel a ve 34. minutě se opět prosadil David Šrenk – stav 5:0 po druhé třetině byl více než dobrým znamením na zisk prvních letošních bodů.

Třetí část hry nebyla z naší strany moc povedená, kdy jsme nechali hráče hostí několikrát zahrozit, ale vzadu máme jistotu v podobě Vlasty Oharka, který dokázal vše zlikvidovat. V 50. minutě uzavřel na konečných 6:0 domácí kapitán Červenka a po zápase v kabině zazněl první letošní vítězný pokřik.

„Dnes se sešla spousta věcí, které znamenají první body….vrátili se kluci z marodky, po delší pauze naskočil jeden z lídrů kabiny Dalibor Fridrich a taky se nám podařilo doplnit mužstvo o kluky zlínské juniorky Uhříčka a Weintritta. V dalších zápasech by měli naskočit i další kluci ze Zlína, tak pevně věříme, že jsme si již vše zlé vybrali a začneme konečně pravidelně sbírat body“… řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť