A tým HC Uherské Hradiště se chystá na sezónu 2020-2021

Řídící orgán soutěže jihomoravský KVV ČSLH předložil návrh modelu soutěže, kde bude hrát dvanáct týmů. Nováčkem jsou loni druholigové Moravské Budějovice, které nahradí HHK Velké Meziříčí, jenž si vybralo možnost podání přihlášky do 2. ligy. A protože si na novou sezónu netroufl tým Březiny a Uničov z olomouckého kraje nepodal v řádném termínu přihlášku a byl by lichým účastníkem, bude se hrát letos ve dvanácti.

Nový ročník Krajské ligy mužů se otevírá o víkendu 19.- 20. září. Naše mužstvo zahájí letošní sezónu na ledě Brumova Bylnice.

Letošní model soutěže vynechal vložená čtvrteční kola a hraje se  pouze ve státní svátky 28.září, 28. října a 17. listopadu. Základní část soutěže skončí 7. února 2021.

Tradiční osmičlenné PLAY OFF startuje 12. února 2021 a nově budou všechny čtvrtfinálová, semifinálová a finálová klání sehrány na tři vítězná utkání. Pouze série o třetí místo bude sehrána na dvě vítězství a dále platí finanční bonus pro tři nejlepší mužstva. Soutěž skončí nejpozději 21. března 2021 a pouze její vítěz má právo účasti v kvalifikaci o 2. ligu.

V současné době mužstvo A týmu HC Uherské Hradiště ukončilo letní přípravu. Přípravu na ledě hráči zahájí 17.8.2020 a do začátků mistrovských zápasů odehrají 4 přípravná utkání.