Home A-tým muži

A-tým muži

Krajská liga mužů

PostýmZápSkóreDiffBody
1210:465
2210:914
319:543
415:233
5211:923
6212:1203
7212:15-33
815:7-20
911:6-50
1025:11-60

Soupiska A-týmu

Brankáři

#Hráč
1Kašpárek Martin
2Jakubčík Patrik

Obránci

#Hráč
5Řezníček Martin
6Škubal Miroslav
12Mrázek Jaroslav
13Beneš Tomáš
15Fridrich Zdeněk
17Tischer Robin
18Mišťúrik Ondřej
20Lašák Martin
24Skřivánek Martin
_Löbl Patrik
_Kršjak Peter
_Pippal Vojtěch

Útočníci

#Hráč
4Pavlůsek David
7Větříšek Adam
8Forman Jiří
9Němec Tomáš
10Burša Petr
11Petřík Filip
14Pavlůsek Tomáš
16Nohal Filip
20Lašák Martin
21Ančík Marek
22Jurča Petr
23Vogl Jeroným
_Halík Matěj
_Krátký Jiří

Krajská Liga mužů

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn
Příprava -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -
Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína -

Krajská Liga mužů

DenDatumDomácíHostéStav
So24.09.2022HK KroměřížHC Brumov-Bylnice7:5
So24.09.2022HC BoskoviceTECHNIKA HOCKEY BRNO2:5
So24.09.2022HC Lvi BřeclavHC SPARTAK Uherský Brod5:6
Ne25.09.2022HOKEJ Uherský OstrohDynamiters Blansko HK6:1
Ne25.09.2022SHKM Hodonín BHC Uherské Hradiště9:5
St28.09.2022HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod7:6
St28.09.2022HC BoskoviceHC Lvi Břeclav3:6
StSo28.09.2022 - 31.12.2022Dynamiters Blansko HKSHKM Hodonín B:
St28.09.2022HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh3:4p
So01.10.2022HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště:
So01.10.2022Dynamiters Blansko HKHC Boskovice:
So01.10.2022HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh:
So01.10.2022TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav:
Ne02.10.2022SHKM Hodonín BHK Kroměříž:
So08.10.2022HK KroměřížHC Uherské Hradiště:
So08.10.2022HC BoskoviceHC Brumov-Bylnice:
So08.10.2022HC Lvi BřeclavDynamiters Blansko HK:
So08.10.2022HC SPARTAK Uherský BrodTECHNIKA HOCKEY BRNO:
Ne09.10.2022HOKEJ Uherský OstrohSHKM Hodonín B:
SoNe15.10.2022 - 16.10.2022HC Uherské HradištěTECHNIKA HOCKEY BRNO:
So15.10.2022Dynamiters Blansko HKHC SPARTAK Uherský Brod:
So15.10.2022HC Brumov-BylniceHC Lvi Břeclav:
So15.10.2022HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh:
Ne16.10.2022SHKM Hodonín BHC Boskovice:
So22.10.2022HC BoskoviceHK Kroměříž:
So22.10.2022HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice:
So22.10.2022HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín B:
So22.10.2022TECHNIKA HOCKEY BRNODynamiters Blansko HK:
Ne23.10.2022HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště:
So29.10.2022Dynamiters Blansko HKHC Boskovice:
So29.10.2022HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště:
So29.10.2022HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod:
So29.10.2022TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav:
SoNe05.11.2022 - 06.11.2022HC Uherské HradištěDynamiters Blansko HK:
So05.11.2022HC Brumov-BylniceTECHNIKA HOCKEY BRNO:
So05.11.2022HK KroměřížHC Lvi Břeclav:
So05.11.2022SHKM Hodonín BHC SPARTAK Uherský Brod:
Ne06.11.2022HOKEJ Uherský OstrohHC Boskovice:
So12.11.2022HC BoskoviceHC Uherské Hradiště:
So12.11.2022HC Lvi BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh:
So12.11.2022HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž:
So12.11.2022Dynamiters Blansko HKHC Brumov-Bylnice:
So12.11.2022TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín B:
Čt17.11.2022HC Lvi BřeclavDynamiters Blansko HK:
Čt17.11.2022HC Uherské HradištěHK Kroměříž:
Čt17.11.2022HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice:
Čt17.11.2022SHKM Hodonín BTECHNIKA HOCKEY BRNO:
SoNe19.11.2022 - 20.11.2022HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice:
So19.11.2022HK KroměřížTECHNIKA HOCKEY BRNO:
So19.11.2022SHKM Hodonín BDynamiters Blansko HK:
So19.11.2022HC BoskoviceHC Lvi Břeclav:
Ne20.11.2022HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod:
SoNe26.11.2022 - 27.11.2022TECHNIKA HOCKEY BRNOHOKEJ Uherský Ostroh:
So26.11.2022HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště:
So26.11.2022HC SPARTAK Uherský BrodHC Boskovice:
So26.11.2022Dynamiters Blansko HKHK Kroměříž:
So26.11.2022HC Brumov-BylniceSHKM Hodonín B:
SoNe03.12.2022 - 04.12.2022TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Boskovice:
SoNe03.12.2022 - 04.12.2022HC Uherské HradištěSHKM Hodonín B:
So03.12.2022HC Brumov-BylniceHK Kroměříž:
So03.12.2022Dynamiters Blansko HKHOKEJ Uherský Ostroh:
So03.12.2022HC SPARTAK Uherský BrodHC Lvi Břeclav:
So10.12.2022HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště:
So10.12.2022HC Lvi BřeclavTECHNIKA HOCKEY BRNO:
So10.12.2022HC BoskoviceDynamiters Blansko HK:
So10.12.2022HK KroměřížSHKM Hodonín B:
Ne11.12.2022HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice:
SoNe17.12.2022 - 18.12.2022HC Uherské HradištěHK Kroměříž:
SoNe17.12.2022 - 18.12.2022TECHNIKA HOCKEY BRNOHC SPARTAK Uherský Brod:
So17.12.2022HC Brumov-BylniceHC Boskovice:
So17.12.2022Dynamiters Blansko HKHC Lvi Břeclav:
So17.12.2022SHKM Hodonín BHOKEJ Uherský Ostroh:
Čt22.12.2022HC BoskoviceTECHNIKA HOCKEY BRNO:
Čt22.12.2022HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice:
Čt22.12.2022HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh:
Čt22.12.2022HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín B:
SoNe07.01.2023 - 08.01.2023TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Uherské Hradiště:
So07.01.2023HC SPARTAK Uherský BrodDynamiters Blansko HK:
So07.01.2023HC Lvi BřeclavHC Brumov-Bylnice:
So07.01.2023HC BoskoviceSHKM Hodonín B:
Ne08.01.2023HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž:
SoNe14.01.2023 - 15.01.2023TECHNIKA HOCKEY BRNODynamiters Blansko HK:
So14.01.2023HC Brumov-BylniceHK Kroměříž:
So14.01.2023SHKM Hodonín BHC Boskovice:
Ne15.01.2023HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod:
SoNe21.01.2023 - 22.01.2023HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh:
So21.01.2023HK KroměřížHC Boskovice:
So21.01.2023HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod:
So21.01.2023Dynamiters Blansko HKTECHNIKA HOCKEY BRNO:
So21.01.2023SHKM Hodonín BHC Lvi Břeclav:
SoNe28.01.2023 - 29.01.2023TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Brumov-Bylnice:
So28.01.2023Dynamiters Blansko HKHC Uherské Hradiště:
So28.01.2023HC Lvi BřeclavHK Kroměříž:
So28.01.2023HC BoskoviceHOKEJ Uherský Ostroh:
So28.01.2023HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín B:
SoNe04.02.2023 - 05.02.2023HC Uherské HradištěHC Boskovice:
So04.02.2023HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod:
So04.02.2023HC Brumov-BylniceDynamiters Blansko HK:
So04.02.2023SHKM Hodonín BTECHNIKA HOCKEY BRNO:
Ne05.02.2023HOKEJ Uherský OstrohHC Lvi Břeclav:
SoNe11.02.2023 - 12.02.2023TECHNIKA HOCKEY BRNOHK Kroměříž:
So11.02.2023HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště:
So11.02.2023HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh:
So11.02.2023HC Lvi BřeclavHC Boskovice:
So11.02.2023Dynamiters Blansko HKSHKM Hodonín B:
SoNe18.02.2023 - 19.02.2023HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav:
So18.02.2023HC BoskoviceHC SPARTAK Uherský Brod:
So18.02.2023HK KroměřížDynamiters Blansko HK:
So18.02.2023SHKM Hodonín BHC Brumov-Bylnice:
Ne19.02.2023HOKEJ Uherský OstrohTECHNIKA HOCKEY BRNO: