Liga Starších žáků „A“

DatumDomácíČas/VýsledekHosté pozn.
-
-
-
-
bus 09:30
-
-
-
bus 07:30
bus 09:15
-
bus 08:50
-
-
bus 09:00
-
-
-
-
-
bus 08:45
-
-
-

Liga starších žáků "A" - O umístění 23-24

2023-2024
#TýmZSkóreB
1.HC ZUBR Přerov12138:3922
2.HK MD Šumperk1282:8816
3.HC Scorpions Brno1279:6912
4.HC Uherské Hradiště1236:775
5.HK Kroměříž1241:1035

LSŽA Tabulka základní část 23-24

2023-2024
#TýmZSkóreB
1.Berani Zlín12150:3522
2.HC Olomouc1285:2821
3.Valašský hokejový klub12113:4515
4.HC Kopřivnice1287:10013
5.HK MD Šumperk1265:957
6.HC Uherské Hradiště1239:1134
7.HK Nový Jičín1236:1592
2023-2024
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
Ne17.09.202312:15KEHC Kopřivnice HK MD Šumperk 12:7
So23.09.202311:45SUHK MD Šumperk HC Olomouc 3:13
Ne24.09.202313:00SUHK MD Šumperk HK Nový Jičín 12:3
Čt28.09.202311:45ZCBerani Zlín HC Uherské Hradiště 14:2
Čt28.09.202317:30VSValašský hokejový klub HC Kopřivnice 15:3
So30.09.202314:45UHHC Uherské Hradiště HK MD Šumperk 4:7
So30.09.202316:45NJHK Nový Jičín Valašský hokejový klub 0:13
Ne01.10.202311:15OLHC Olomouc Berani Zlín 1:2
Ne01.10.202312:15KEHC Kopřivnice HK Nový Jičín 20:4
So07.10.202312:30VSValašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 13:2
Ne08.10.202313:30UHHC Uherské Hradiště HC Kopřivnice 5:7
Ne08.10.202314:15ZCBerani Zlín HK MD Šumperk 10:7
Ne08.10.202316:45OLHC Olomouc Valašský hokejový klub 3:2
So14.10.202312:30NJHK Nový Jičín HC Uherské Hradiště 8:4
Ne15.10.202312:15KEHC Kopřivnice HC Olomouc 5:9
Ne15.10.202313:30VSValašský hokejový klub Berani Zlín 2:3
20.10.202317:00ZCBerani Zlín HC Kopřivnice 19:4
So21.10.202318:00OLHC Olomouc HK Nový Jičín 18:0
Ne22.10.202313:00SUHK MD Šumperk Valašský hokejový klub 7:8
Čt26.10.202310:00UHHC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 3:12
So28.10.202314:00UHHC Uherské Hradiště HC Olomouc 2:9
So28.10.202314:45NJHK Nový Jičín Berani Zlín 1:20
Ne29.10.202311:45KEHC Kopřivnice Valašský hokejový klub 8:8
Ne29.10.202312:15UHHC Uherské Hradiště Berani Zlín 0:25
Ne29.10.202312:30NJHK Nový Jičín HK MD Šumperk 6:8
St01.11.202317:30VSValašský hokejový klub HK Nový Jičín 21:2
So04.11.202310:30ZCBerani Zlín HC Olomouc 3:4
So04.11.202311:00SUHK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 3:4
Ne05.11.202312:30OLHC Olomouc HK MD Šumperk 9:1
Ne05.11.202312:30NJHK Nový Jičín HC Kopřivnice 6:8
So11.11.202311:00SUHK MD Šumperk Berani Zlín 3:11
So11.11.202311:30VSValašský hokejový klub HC Olomouc 3:4
Ne12.11.202312:15KEHC Kopřivnice HC Uherské Hradiště 6:4
17.11.202311:15ZCBerani Zlín Valašský hokejový klub 7:5
17.11.202313:00UHHC Uherské Hradiště HK Nový Jičín 9:3
17.11.202313:15OLHC Olomouc HC Kopřivnice 5:5
So18.11.202315:00VSValašský hokejový klub HK MD Šumperk 11:3
Ne19.11.202312:15KEHC Kopřivnice Berani Zlín 5:14
Ne19.11.202315:00NJHK Nový Jičín HC Olomouc 2:4
So25.11.202311:15OLHC Olomouc HC Uherské Hradiště 6:0
Ne26.11.202311:30ZCBerani Zlín HK Nový Jičín 22:1
Ne26.11.202312:45SUHK MD Šumperk HC Kopřivnice 4:4
---
Nadstavba
DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
Ne03.12.202312:45PRHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 9:3
Ne03.12.202314:00KMHK Kroměříž HK MD Šumperk 4:8
So09.12.202317:00UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 6:0
St13.12.202318:30PRHC ZUBR Přerov HK Kroměříž 17:3
So16.12.202311:45KMHK Kroměříž HC Scorpions Brno4:2
Ne17.12.202312:15SUHK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 11:4
Čt21.12.202314:10MHC Scorpions BrnoHK MD Šumperk 6:7
So06.01.202412:45UHHC Uherské Hradiště HC Scorpions Brno2:8
Ne07.01.202415:00SUHK MD Šumperk HC ZUBR Přerov 2:9
So13.01.202412:15UHHC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov 5:5
Ne14.01.202410:30SUHK MD Šumperk HK Kroměříž 12:2
So20.01.202409:15KMHK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:2
So20.01.202418:35MHC Scorpions BrnoHC ZUBR Přerov 7:7
Ne21.01.202414:15PRHC ZUBR Přerov HC Scorpions Brno11:4
So27.01.202411:00UHHC Uherské Hradiště HK MD Šumperk 3:4
So27.01.202416:55MHC Scorpions BrnoHK Kroměříž 10:6
Ne04.02.202414:15KMHK Kroměříž HC ZUBR Přerov 2:7
Út06.02.202416:15KMHK Kroměříž HK MD Šumperk 9:13
Čt08.02.202418:30PRHC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 16:1
23.02.202416:30PRHC ZUBR Přerov HK MD Šumperk 19:2
Ne25.02.202413:35MHC Scorpions BrnoHC ZUBR Přerov 3:12
Po26.02.202416:00SUHK MD Šumperk HC Scorpions Brno9:5
So02.03.202412:00KMHK Kroměříž HC Scorpions Brno2:8
So02.03.202412:00SUHK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 5:3
Čt07.03.202415:00UHHC Uherské Hradiště HK Kroměříž 2:2
So09.03.202413:50MHC Scorpions BrnoHC Uherské Hradiště 8:1
Ne10.03.202413:35MHC Scorpions BrnoHK MD Šumperk 14:4
Ne17.03.202411:00SUHK MD Šumperk HC ZUBR Přerov 5:10
Po18.03.202417:15PRHC ZUBR Přerov HK Kroměříž 16:2
Út19.03.202418:00UHHC Uherské Hradiště HC Scorpions Brno4:4

Starší žáci A ročník 2010

SŽ A (2023-2024)

Skupina 7 – Olomoucká; 1.kolo = 2×6=12 utkání; Olomoucký

Finálové skupiny – první 3 družstva ze skupin rozdělena na základě územního principu do 4 finálových skupin po 6 družstev = 4×5=20 utkání

O umístění (bude upřesněno na PV, zda ve skupině nebo regionálně na základě územního principu)


II. Část a) – Nadstavba – 4 skupiny

Nadst. sk. 12; 6 účastníků; 4×5 = 20 utkání

II. Část b) – O umístění

O umístění (bude upřesněno na PV, zda ve skupině nebo regionálně na základě územního principu)


III. Část – Play-off vítězů skupin

Semifinále (Celostátní); D-V-D; 1-4,2-3; 2-3 utkání

Finále (Celostátní); D-V-D; 1-2; 2-3 utkání

 Vítěz této části obdrží titul „Mistr České republiky v kategorii starších žáků“

.tablepress-id-2301 tbody td { font-family: arial; font-size: 40px; font-weight: normal; border-style: 100px; color: #FF080C; }