4. třída

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž pozn
Příprava -
Příprava -
Příprava -
Příprava v UH
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -
Soutěž 4. tříd Zlínského kraje -

Soutěž 4. tříd

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
Ne02.10.202209:00 - 17:00HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh:
Ne02.10.202209:00 - 17:00HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh:
Ne16.10.202209:00 - 17:00PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště:
Ne16.10.202209:00 - 17:00PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště:
Ne30.10.202209:00 - 17:00HC Uherské HradištěValašský hokejový klub:
Ne30.10.202209:00 - 17:00HC Uherské HradištěValašský hokejový klub:
Ne06.11.202209:00 - 17:00HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště:
Ne06.11.202209:00 - 17:00HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště:
Čt17.11.202215:00 - 18:00HC Uherské HradištěTigers Zlín:
Čt17.11.202215:00 - 18:00HC Uherské HradištěTigers Zlín:
Ne27.11.202209:00 - 17:00HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště:
Ne27.11.202209:00 - 17:00HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště:
Ne11.12.202209:00 - 17:00HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí:
Ne11.12.202209:00 - 17:00HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí:
23.12.202215:00 - 18:00HK KroměřížHC Uherské Hradiště:
23.12.202215:00 - 18:00HK KroměřížHC Uherské Hradiště:
Ne15.01.202309:00 - 17:00HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště:
Ne15.01.202309:00 - 17:00HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště:
Ne22.01.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín:
Ne22.01.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín:
Ne05.02.202309:00 - 17:00Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště:
Ne05.02.202309:00 - 17:00Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště:
Ne05.02.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice:
Ne05.02.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice:
Ne12.02.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod:
Ne12.02.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod:
Ne26.02.202309:00 - 17:00Tigers ZlínHC Uherské Hradiště:
Ne26.02.202309:00 - 17:00Tigers ZlínHC Uherské Hradiště:
Ne12.03.202309:00 - 17:00HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště:
Ne12.03.202309:00 - 17:00HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště:
Ne26.03.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěHK Kroměříž:
Ne26.03.202309:00 - 17:00HC Uherské HradištěHK Kroměříž: