Mladší žáci A 2011 6. třídy

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.
Příprava -
Příprava -
Příprava -
Příprava -
Příprava turnaj Světlá n. S.
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Turnaj Nový Jičín
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy auta
Liga mladších žáků A 6. třídy auta
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy auta
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy 4/3 11:00?
Liga mladších žáků A 6. třídy -
Liga mladších žáků A 6. třídy -

Liga Mladších žáků A

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
St07.09.202215:45HC Olomouc HC Uherské Hradiště 7:5
So10.09.202209:30PSG Berani Zlín SK Prostějov 19137:3
Ne11.09.202210:00Valašský hokejový klub HK MD Šumperk 11:10
Ne11.09.202211:30HC ZUBR Přerov HK Kroměříž 9:2
So17.09.202214:15SK Prostějov 1913Valašský hokejový klub 9:8
Ne18.09.202211:15HC Olomouc PSG Berani Zlín 7:4
Ne18.09.202212:15HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 10:2
Ne18.09.202215:30HK MD Šumperk HC ZUBR Přerov 6:6
So24.09.202209:30HK Kroměříž HK MD Šumperk 4:12
So24.09.202213:30HC ZUBR Přerov SK Prostějov 19134:2
Ne25.09.202211:00PSG Berani Zlín HC Uherské Hradiště 8:9
Ne25.09.202212:00Valašský hokejový klub HC Olomouc 9:7
St28.09.202210:30SK Prostějov 1913HK Kroměříž 6:4
St28.09.202211:15PSG Berani Zlín Valašský hokejový klub 11:5
St28.09.202212:45HC Uherské Hradiště HK MD Šumperk 8:4
St28.09.202216:30HC Olomouc HC ZUBR Přerov 6:12
So01.10.202212:00HK Kroměříž HC Olomouc 2:9
So01.10.202212:15HK MD Šumperk SK Prostějov 191310:6
Ne02.10.202210:30HC ZUBR Přerov PSG Berani Zlín 6:6
Ne02.10.202211:00Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 4:8
So08.10.202211:00HC Uherské Hradiště SK Prostějov 19138:5
So08.10.202212:00Valašský hokejový klub HC ZUBR Přerov 8:13
So08.10.202214:30HC Olomouc HK MD Šumperk 5:5
Ne09.10.202211:30PSG Berani Zlín HK Kroměříž 5:4
So15.10.202209:15HK Kroměříž Valašský hokejový klub 9:4
So15.10.202210:30HK MD Šumperk PSG Berani Zlín 7:8
So15.10.202211:15HC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 2:7
So15.10.202213:30SK Prostějov 1913HC Olomouc 7:10
So22.10.202209:15HK Kroměříž HC ZUBR Přerov 6:2
So22.10.202211:00HC Uherské Hradiště HC Olomouc 2:7
So22.10.202213:00SK Prostějov 1913PSG Berani Zlín 9:6
Ne23.10.202211:00HK MD Šumperk Valašský hokejový klub 7:5
St26.10.202212:00SK Prostějov 1913HC ZUBR Přerov 6:4
28.10.202215:00HC ZUBR Přerov HK MD Šumperk 4:3
So29.10.202211:00PSG Berani Zlín HC Olomouc 7:4
So29.10.202211:15Valašský hokejový klub SK Prostějov 19136:10
So29.10.202214:00HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 1:3
So05.11.202211:15HC Olomouc Valašský hokejový klub 4:5
So05.11.202214:00HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín 8:5
Ne06.11.202212:15HK MD Šumperk HK Kroměříž 4:4
Út08.11.202214:45Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín 11:4
Ne13.11.202211:45HK MD Šumperk HC Uherské Hradiště 4:6
Ne13.11.202214:30HK Kroměříž SK Prostějov 19134:3
So19.11.202211:00HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 7:0
So19.11.202211:00PSG Berani Zlín HC ZUBR Přerov 4:6
So19.11.202213:15SK Prostějov 1913HK MD Šumperk 4:3
Út22.11.202216:45HC Olomouc HK Kroměříž 6:4
Čt24.11.202218:30HC ZUBR Přerov HC Olomouc 2:4
25.11.202217:15HK MD Šumperk HC Olomouc 5:2
So26.11.202209:30HK Kroměříž PSG Berani Zlín 6:5
Ne27.11.202210:30HC ZUBR Přerov Valašský hokejový klub 3:4
Ne27.11.202212:15SK Prostějov 1913HC Uherské Hradiště 6:8
Út29.11.202214:00Valašský hokejový klub HK Kroměříž 9:6
St30.11.202216:00PSG Berani Zlín SK Prostějov 19137:4
So03.12.202211:00HC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov 2:5
So03.12.202211:00PSG Berani Zlín HK MD Šumperk 2:4
So03.12.202211:15HC Olomouc SK Prostějov 19137:2
Ne04.12.202210:00HC Olomouc HC Uherské Hradiště 2:5
Ne04.12.202210:30HC ZUBR Přerov HK Kroměříž 5:1
Ne04.12.202211:30Valašský hokejový klub HK MD Šumperk 9:7
So10.12.202210:30SK Prostějov 1913Valašský hokejový klub 4:3
So10.12.202211:15HC Olomouc PSG Berani Zlín 6:6
SoNe17.12.2022 - 18.12.202209:30 - 17:00Valašský hokejový klub HC Olomouc :
So17.12.202211:45HK Kroměříž HK MD Šumperk 6:6
Ne18.12.202210:15PSG Berani Zlín HC Uherské Hradiště 6:5
Ne18.12.202212:00HC ZUBR Přerov SK Prostějov 191310:3
Út20.12.202217:00HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:0
Čt05.01.202316:45HC Olomouc HC ZUBR Přerov 5:4
So07.01.202313:00SK Prostějov 1913HK Kroměříž 5:3
Ne08.01.202311:30PSG Berani Zlín Valašský hokejový klub 5:3
So14.01.202312:00HK Kroměříž HC Olomouc 3:8
So14.01.202315:45HC ZUBR Přerov PSG Berani Zlín 1:7
Ne15.01.202309:30PSG Berani Zlín HK Kroměříž 5:8
Ne15.01.202312:15HC Uherské Hradiště SK Prostějov 19136:8
Ne15.01.202315:45HC Olomouc HK MD Šumperk 10:3
Út17.01.202317:00HK MD Šumperk HC ZUBR Přerov 3:3
So21.01.202311:45Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 7:12
Ne22.01.202309:30HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 :
Ne22.01.202312:00HC ZUBR Přerov HC Uherské Hradiště 5:4
So28.01.202311:00HC Uherské Hradiště HK MD Šumperk 8:2
So28.01.202312:00HK Kroměříž Valašský hokejový klub 6:1
Ne29.01.202311:30Valašský hokejový klub HC ZUBR Přerov 5:3
Ne29.01.202314:15SK Prostějov 1913HC Olomouc 2:4
Ne29.01.202317:15HK MD Šumperk PSG Berani Zlín 8:6
So04.02.202309:30 - 17:00SK Prostějov 1913PSG Berani Zlín :
So04.02.202309:30HK Kroměříž HC ZUBR Přerov :
So04.02.202311:30HK MD Šumperk Valašský hokejový klub :
So04.02.202315:00HC Uherské Hradiště HC Olomouc :
Ne05.02.202310:30PSG Berani Zlín HC Olomouc :
Ne05.02.202310:45Valašský hokejový klub SK Prostějov 1913 :
Ne05.02.202311:30HK Kroměříž HC Uherské Hradiště :
Ne05.02.202312:45HC ZUBR Přerov HK MD Šumperk :
So11.02.202313:30HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín :
Ne12.02.202311:45HK MD Šumperk HK Kroměříž :
Ne12.02.202313:30SK Prostějov 1913HC ZUBR Přerov :
Ne12.02.202316:00HC Olomouc Valašský hokejový klub :
SoNe18.02.2023 - 19.02.202309:30 - 17:00HK MD Šumperk HC Uherské Hradiště :
SoNe18.02.2023 - 19.02.202309:30 - 17:00HK Kroměříž SK Prostějov 1913 :
SoNe18.02.2023 - 19.02.202309:30 - 17:00HC ZUBR Přerov HC Olomouc :
SoNe18.02.2023 - 19.02.202309:30 - 17:00Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín :
SoNe04.03.2023 - 05.03.202309:30 - 17:00HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub :
SoNe04.03.2023 - 05.03.202309:30 - 17:00PSG Berani Zlín HC ZUBR Přerov :
SoNe04.03.2023 - 05.03.202309:30 - 17:00SK Prostějov 1913HK MD Šumperk :
Ne05.03.202311:00HC Olomouc HK Kroměříž :
SoNe11.03.2023 - 12.03.202309:30 - 17:00SK Prostějov 1913HC Uherské Hradiště :
SoNe11.03.2023 - 12.03.202309:30 - 17:00HK MD Šumperk HC Olomouc :
SoNe11.03.2023 - 12.03.202309:30 - 17:00HK Kroměříž PSG Berani Zlín :
SoNe11.03.2023 - 12.03.202309:30 - 17:00HC ZUBR Přerov Valašský hokejový klub :
SoNe18.03.2023 - 19.03.202309:30 - 17:00HC Uherské Hradiště HC ZUBR Přerov :
SoNe18.03.2023 - 19.03.202309:30 - 17:00Valašský hokejový klub HK Kroměříž :
SoNe18.03.2023 - 19.03.202309:30 - 17:00PSG Berani Zlín HK MD Šumperk :
SoNe18.03.2023 - 19.03.202309:30 - 17:00HC Olomouc SK Prostějov 1913 :