Starší žáci B

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.
Příprava -
Příprava -
Příprava V Hodoníně
Příprava -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Liga starších žáků B -
Turnaj Uherské Hradiště
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba auta
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba auta
Liga starších žáků B nadstavba v BB!
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba -
Liga starších žáků B nadstavba v UH!
Liga starších žáků B nadstavba -

Liga Starší žáků nadstavba sk. 23

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
So07.01.202311:45HC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 5:1
Ne08.01.202310:30Tigers Zlín HK Kroměříž 3:1
So14.01.202316:15HK Kroměříž HC Bobři Val. Meziříčí 2:8
Ne15.01.202311:30HC Bobři Val. Meziříčí HC Brumov-Bylnice 4:7
So21.01.202309:00HC Brumov-Bylnice Tigers Zlín 14:2
Ne22.01.202314:15HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 3:10
So28.01.202313:30HC Uherské Hradiště Tigers Zlín 1:10
Ne29.01.202311:10Tigers Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 5:0
Ne29.01.202311:30HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 12:5
So04.02.202310:00HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 15:2
Ne05.02.202309:30HK Kroměříž Tigers Zlín 5:4
Ne05.02.202314:15HC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 1:5
10.02.202317:45Tigers Zlín HC Brumov-Bylnice :
Ne12.02.202309:30HC Bobři Val. Meziříčí HK Kroměříž :
So18.02.202314:15HK Kroměříž HC Uherské Hradiště :
Ne19.02.202310:45HC Brumov-Bylnice HC Bobři Val. Meziříčí :
So25.02.202309:30HC Bobři Val. Meziříčí Tigers Zlín :
So25.02.202311:00HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště :
So04.03.202309:30 - 17:00Tigers Zlín HC Uherské Hradiště :
So04.03.202311:30HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice :
Ne05.03.202309:30 - 17:00Tigers Zlín HK Kroměříž :
Ne05.03.202309:30 - 17:00HC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště :
So11.03.202309:30 - 17:00HK Kroměříž HC Bobři Val. Meziříčí :
So11.03.202309:30 - 17:00HC Brumov-Bylnice Tigers Zlín :
Ne12.03.202309:30 - 17:00HC Bobři Val. Meziříčí HC Brumov-Bylnice :
Ne12.03.202309:30 - 17:00HC Uherské Hradiště HK Kroměříž :
SoNe18.03.2023 - 19.03.202309:30 - 17:00HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice :
SoNe18.03.2023 - 19.03.202309:30 - 17:00Tigers Zlín HC Bobři Val. Meziříčí :
SoNe25.03.2023 - 26.03.202309:30 - 17:00HC Uherské Hradiště Tigers Zlín :
SoNe25.03.2023 - 26.03.202309:30 - 17:00HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice :
HráčPostZGAB
Vaněk LukášU1651217
Sladký MichalO66511
Malaska DavidO77310
Hruška TobiášO155510
Mynář RomanU15549
Dolanský JanO16235
Stýblo JiříO6404
Pražanová MercedesU10224
Holotík TomášU14303
Uherek KristiánU16213
Mašlan VojtaO6202
Janiga KryštofU11112
Lazárik ViktorU5112
Nejezchleba AdamU13022
Fikesová KarolínaU7011
Hrouzek TeodorU15011
Ceral IvoO1000
Kaláč TomášO5000
Mach OndřejU10000
Mareček LukášU1000
Sladký JakubU1000

Liga Starší žáků základní část

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
So10.09.202211:00HC SPARTAK Uherský Brod Tigers Zlín 7:2
So10.09.202212:15Valašský hokejový klub HK Kroměříž 29:0
So10.09.202217:00HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 10:7
Ne11.09.202215:30PSG Berani Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 9:2
So17.09.202211:15HC Bobři Val. Meziříčí Valašský hokejový klub 1:3
So17.09.202212:15HC Brumov-Bylnice PSG Berani Zlín 2:12
So17.09.202213:00HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 1:12
Ne18.09.202209:00Tigers Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 3:8
So24.09.202212:15HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 11:0
So24.09.202214:00HK Kroměříž HC Bobři Val. Meziříčí 0:11
So24.09.202217:45Valašský hokejový klub HC Brumov-Bylnice 6:4
Ne25.09.202212:30PSG Berani Zlín Tigers Zlín 7:5
So01.10.202211:00HC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 4:8
So01.10.202213:00HC Uherské Hradiště PSG Berani Zlín 0:14
Ne02.10.202209:00Tigers Zlín Valašský hokejový klub 9:4
Ne02.10.202211:30HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 12:2
So08.10.202211:30HC Bobři Val. Meziříčí HC Brumov-Bylnice 4:7
So08.10.202212:30PSG Berani Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 5:4
So08.10.202214:00HK Kroměříž Tigers Zlín 2:16
So08.10.202216:30Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 14:5
So15.10.202211:00Tigers Zlín HC Bobři Val. Meziříčí 4:3
So15.10.202212:15HOKEJ Uherský Ostroh PSG Berani Zlín 5:9
So15.10.202213:00HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 9:3
Ne16.10.202211:00HC SPARTAK Uherský Brod Valašský hokejový klub 6:9
So22.10.202211:30HC Bobři Val. Meziříčí HC Uherské Hradiště 4:2
So22.10.202211:30HC Brumov-Bylnice Tigers Zlín 9:2
So22.10.202211:45Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh 8:5
So22.10.202213:30HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 1:17
So29.10.202210:30PSG Berani Zlín Valašský hokejový klub 9:1
So29.10.202210:45HC SPARTAK Uherský Brod HC Bobři Val. Meziříčí 8:1
So29.10.202212:15HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 15:1
So29.10.202213:00HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 4:9
Ne30.10.202209:00Tigers Zlín HC Uherské Hradiště 13:7
Ne30.10.202209:30HK Kroměříž PSG Berani Zlín 1:11
Ne30.10.202209:30HC Bobři Val. Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh 2:8
Ne30.10.202211:30HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 7:6
So05.11.202209:30HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 3:11
So05.11.202211:30Tigers Zlín HC SPARTAK Uherský Brod 3:7
So05.11.202211:30HC Bobři Val. Meziříčí PSG Berani Zlín 0:10
So05.11.202214:00HK Kroměříž Valašský hokejový klub 2:7
Ne06.11.202209:30Valašský hokejový klub HC Bobři Val. Meziříčí 14:1
Ne06.11.202210:00HOKEJ Uherský Ostroh Tigers Zlín 6:10
Ne06.11.202211:45HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 13:1
Ne06.11.202213:30PSG Berani Zlín HC Brumov-Bylnice 11:7
So12.11.202211:30HC Brumov-Bylnice Valašský hokejový klub 4:9
So12.11.202211:30HC Bobři Val. Meziříčí HK Kroměříž 6:0
So12.11.202213:45HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:12
So12.11.202213:45Tigers Zlín PSG Berani Zlín 4:5
St16.11.202217:15Valašský hokejový klub Tigers Zlín 6:6
So19.11.202209:15HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 6:8
Ne20.11.202213:00PSG Berani Zlín HC Uherské Hradiště 19:0
So26.11.202211:30HC SPARTAK Uherský Brod PSG Berani Zlín 2:4
So26.11.202211:30HC Brumov-Bylnice HC Bobři Val. Meziříčí 5:4
So26.11.202216:00HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 2:4
Ne27.11.202209:30Tigers Zlín HK Kroměříž 10:4
So03.12.202210:30PSG Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 9:6
So03.12.202213:15Valašský hokejový klub HC SPARTAK Uherský Brod 4:1
So03.12.202213:30HC Bobři Val. Meziříčí Tigers Zlín 5:10
So03.12.202213:45HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 3:8
Ne04.12.202209:15Tigers Zlín HC Brumov-Bylnice 3:9
Ne04.12.202210:00HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub 10:0
Ne04.12.202211:30HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 7:5
Ne04.12.202214:15HC Uherské Hradiště HC Bobři Val. Meziříčí 5:6
So10.12.202211:30HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 9:0
So10.12.202212:30HC Bobři Val. Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod 3:4
So10.12.202214:00HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 1:12
Ne11.12.202209:30Valašský hokejový klub PSG Berani Zlín 4:4
St14.12.202216:00HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 3:1
So17.12.202210:30PSG Berani Zlín HK Kroměříž 15:0
So17.12.202212:15HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Val. Meziříčí 4:1
So17.12.202213:00HC Uherské Hradiště Tigers Zlín 1:7
Ne18.12.202216:15HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 6:2

Starší žáci B základní část

PosTýmZápSkóreBody
116153:4331
216134:5924
316122:6924
416105:5918
516104:9618
616107:9017
71654:938
81645:1534
91631:1930