Trenéři

Nadstavba o umístění sk. 18

Soutěž 9. tříd

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeague pozn.
Příprava -
Příprava -
Soutěž 9. tříd sk.8 -
Soutěž 9. tříd sk.8 -
Soutěž 9. tříd sk.8 -
Soutěž 9. tříd sk.8 -
Soutěž 9. tříd sk.8 -
Soutěž 9. tříd sk.8 -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění předehrávka
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění odloženo!
Turnaj Senica
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění čt 18:30?
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění bus 09:45
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění auta
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -
Soutěž 9. tříd o umístění -

Soutěž 9. tříd o umístění sk. 18

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
Čt13.10.202217:10HC Lvi BřeclavSK Prostějov 191315:2
SoNe15.10.2022 - 16.10.202212:00 - 21:00SHKM HodonínHC Uherské Hradiště :
So15.10.202212:45PSG Berani ZlínSK H.Slavia Třebíč10:1
Ne16.10.202211:00TECHNIKA HOCKEY BRNOHK Kroměříž3:4p
So22.10.202213:00PSG Berani ZlínHC Lvi Břeclav9:2
So22.10.202214:15SK H.Slavia TřebíčHC Uherské Hradiště13:1
So22.10.202217:00HK KroměřížSHKM Hodonín :
St26.10.202213:15HC Lvi BřeclavTECHNIKA HOCKEY BRNO6:3
Čt27.10.202217:00SK Prostějov 1913TECHNIKA HOCKEY BRNO5:7
28.10.202212:00HC Lvi BřeclavSK H.Slavia Třebíč5:3
28.10.202212:00SHKM HodonínSK Prostějov 1913 :
28.10.202215:00HC Uherské HradištěHK Kroměříž1:3
So29.10.202211:45TECHNIKA HOCKEY BRNOPSG Berani Zlín2:8
Ne30.10.202213:00SK Prostějov 1913HC Uherské Hradiště9:7
Ne30.10.202215:00PSG Berani ZlínSHKM Hodonín :
Ne30.10.202215:45SK H.Slavia TřebíčHK Kroměříž10:0
Čt03.11.202218:30HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín1:6
04.11.202215:00SHKM HodonínHC Lvi Břeclav :
So05.11.202209:15HK KroměřížSK Prostějov 19133:5
So05.11.202213:15TECHNIKA HOCKEY BRNOSK H.Slavia Třebíč5:6sn
Ne06.11.202210:30PSG Berani ZlínHK Kroměříž7:2
Ne06.11.202212:00TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín :
Ne06.11.202212:40HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště7:0
Ne06.11.202217:15SK H.Slavia TřebíčSK Prostějov 19133:5
So12.11.202209:30HK KroměřížHC Lvi Břeclav3:7
So12.11.202211:15HC Uherské HradištěTECHNIKA HOCKEY BRNO1:6
So12.11.202212:00SHKM HodonínSK H.Slavia Třebíč :
Ne13.11.202213:45SK Prostějov 1913PSG Berani Zlín2:11
So19.11.202211:30HK KroměřížTECHNIKA HOCKEY BRNO3:1
So19.11.202212:00HC Uherské HradištěSHKM Hodonín :
So19.11.202213:15SK H.Slavia TřebíčPSG Berani Zlín0:8
So19.11.202215:30SK Prostějov 1913HC Lvi Břeclav2:9
St23.11.202216:00PSG Berani ZlínTECHNIKA HOCKEY BRNO12:0
So26.11.202211:15HC Uherské HradištěSK H.Slavia Třebíč3:9
So26.11.202212:00SHKM HodonínHK Kroměříž :
So26.11.202214:15TECHNIKA HOCKEY BRNOSK Prostějov 19134:1
So26.11.202215:00PSG Berani ZlínHC Lvi Břeclav2:4
Ne27.11.202209:30HK KroměřížHC Uherské Hradiště4:3sn
Ne27.11.202212:00SK Prostějov 1913SHKM Hodonín :
Ne27.11.202217:15SK H.Slavia TřebíčHC Lvi Břeclav1:5
02.12.202215:00SHKM HodonínPSG Berani Zlín :
So03.12.202209:30HK KroměřížSK H.Slavia Třebíč3:7
So03.12.202212:00TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav4:5
So03.12.202213:30HC Uherské HradištěSK Prostějov 19130:1
Ne04.12.202211:00PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště9:0
Ne04.12.202212:00HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín :
Ne04.12.202212:15SK Prostějov 1913HK Kroměříž5:6p
Ne04.12.202214:15SK H.Slavia TřebíčTECHNIKA HOCKEY BRNO4:5sn
09.12.202215:00SHKM HodonínTECHNIKA HOCKEY BRNO :
So10.12.202212:45SK Prostějov 1913SK H.Slavia Třebíč2:3
So17.12.202212:00SK H.Slavia TřebíčSHKM Hodonín :
So17.12.202212:15TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Uherské Hradiště :
Po19.12.202217:30HC Lvi BřeclavHK Kroměříž8:3
Út20.12.202217:30HK KroměřížPSG Berani Zlín0:5
06.01.202315:00SHKM HodonínHC Uherské Hradiště :
06.01.202315:45TECHNIKA HOCKEY BRNOHK Kroměříž :
So07.01.202311:30PSG Berani ZlínSK H.Slavia Třebíč10:1
So07.01.202312:00HC Lvi BřeclavSK Prostějov 19139:3
St11.01.202317:00PSG Berani ZlínSK Prostějov 19139:2
St11.01.202317:45HC Lvi BřeclavSK H.Slavia Třebíč5:4
13.01.202315:00HK KroměřížSHKM Hodonín :
So14.01.202313:00SK Prostějov 1913TECHNIKA HOCKEY BRNO6:7
So14.01.202315:00SK H.Slavia TřebíčHC Uherské Hradiště4:1
Ne15.01.202311:30TECHNIKA HOCKEY BRNOPSG Berani Zlín0:11
Ne15.01.202312:00SHKM HodonínSK Prostějov 1913 :
Ne15.01.202314:45HC Uherské HradištěHK Kroměříž3:4
Čt19.01.202318:30HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav2:10
So28.01.202311:00HC Lvi BřeclavTECHNIKA HOCKEY BRNO9:4
So28.01.202312:00PSG Berani ZlínSHKM Hodonín :
Ne29.01.202313:45SK H.Slavia TřebíčHK Kroměříž8:7
Ne29.01.202316:30SK Prostějov 1913HC Uherské Hradiště4:2
03.02.202310:15HC Uherské HradištěPSG Berani Zlín :
PáSo03.02.2023 - 04.02.202315:00 - 21:00TECHNIKA HOCKEY BRNOSK H.Slavia Třebíč :
03.02.202315:00SHKM HodonínHC Lvi Břeclav :
03.02.202316:45HK KroměřížSK Prostějov 1913 :
So04.02.202312:15HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště :
Ne05.02.202310:30PSG Berani ZlínHK Kroměříž :
Ne05.02.202312:00TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín :
Ne05.02.202316:30SK H.Slavia TřebíčSK Prostějov 1913 :
St08.02.202316:30SK Prostějov 1913PSG Berani Zlín :
So11.02.202309:30HK KroměřížHC Lvi Břeclav :
So11.02.202312:00SHKM HodonínSK H.Slavia Třebíč :
So11.02.202316:00HC Uherské HradištěTECHNIKA HOCKEY BRNO :
So11.02.202316:15SK H.Slavia TřebíčPSG Berani Zlín :
PáSo17.02.2023 - 18.02.202315:00 - 21:00SK Prostějov 1913HC Lvi Břeclav :
PáSo17.02.2023 - 18.02.202315:00 - 21:00HK KroměřížTECHNIKA HOCKEY BRNO :
17.02.202315:00HC Uherské HradištěSHKM Hodonín :
Ne19.02.202311:30HC Lvi BřeclavPSG Berani Zlín :
Ne19.02.202312:00SHKM HodonínHK Kroměříž :
Ne19.02.202312:00 - 21:00TECHNIKA HOCKEY BRNOSK Prostějov 1913 :
Ne19.02.202312:30HC Uherské HradištěSK H.Slavia Třebíč :
PáSo03.03.2023 - 04.03.202315:00 - 21:00SK H.Slavia TřebíčHC Lvi Břeclav :
PáSo03.03.2023 - 04.03.202315:00 - 21:00PSG Berani ZlínTECHNIKA HOCKEY BRNO :
03.03.202315:00SK Prostějov 1913SHKM Hodonín :
PáSo03.03.2023 - 04.03.202315:00 - 21:00HK KroměřížHC Uherské Hradiště :
Ne05.03.202312:00HK KroměřížSK H.Slavia Třebíč :
Ne05.03.202312:00 - 21:00HC Uherské HradištěSK Prostějov 1913 :
Ne05.03.202312:00SHKM HodonínPSG Berani Zlín :
Ne05.03.202312:00 - 21:00TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav :
Út07.03.202318:00PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště :
SoNe11.03.2023 - 12.03.202312:00 - 21:00SK H.Slavia TřebíčTECHNIKA HOCKEY BRNO :
So11.03.202312:00HC Lvi BřeclavSHKM Hodonín :
SoNe11.03.2023 - 12.03.202312:00 - 21:00SK Prostějov 1913HK Kroměříž :
So11.03.202313:00HC Lvi BřeclavPSG Berani Zlín :
PáSo17.03.2023 - 18.03.202315:00 - 21:00SK Prostějov 1913SK H.Slavia Třebíč :
PáSo17.03.2023 - 18.03.202315:00 - 21:00HK KroměřížPSG Berani Zlín :
PáSo17.03.2023 - 18.03.202315:00 - 21:00HC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav :
17.03.202315:00SHKM HodonínTECHNIKA HOCKEY BRNO :
Ne19.03.202312:00SK H.Slavia TřebíčSHKM Hodonín :
Ne19.03.202312:00 - 21:00TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Uherské Hradiště :
Ne19.03.202312:00 - 21:00PSG Berani ZlínSK Prostějov 1913 :
Ne19.03.202313:25HC Lvi BřeclavHK Kroměříž :

Soutěž 9. tříd – sk. 8

DenDatumZačátekDomácíHostéStav
So10.09.202210:00HC KOMETA BRNOHC Uherské Hradiště27:0
So10.09.202211:25HCM Warriors BrnoTECHNIKA HOCKEY BRNO8:1
So10.09.202212:00HC Lvi BřeclavPSG Berani Zlín5:3
Ne11.09.202212:10HCM Warriors BrnoSHKM Hodonín19:1
So17.09.202215:45TECHNIKA HOCKEY BRNOHC Lvi Břeclav0:10
Ne18.09.202214:45HC Uherské HradištěSHKM Hodonín1:4
Ne18.09.202215:00HC KOMETA BRNOHCM Warriors Brno7:2
St21.09.202216:15PSG Berani ZlínTECHNIKA HOCKEY BRNO10:1
So24.09.202212:30HC Uherské HradištěHCM Warriors Brno0:24
So24.09.202213:00SHKM HodonínPSG Berani Zlín0:12
So24.09.202213:30HC Lvi BřeclavHC KOMETA BRNO3:5
St28.09.202213:00PSG Berani ZlínHC Uherské Hradiště17:1
St28.09.202215:55HCM Warriors BrnoHC Lvi Břeclav4:1
St28.09.202217:45TECHNIKA HOCKEY BRNOSHKM Hodonín12:1
So01.10.202212:15HC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště26:0
So01.10.202213:00SHKM HodonínHC KOMETA BRNO0:17
Ne02.10.202212:30HC Uherské HradištěTECHNIKA HOCKEY BRNO1:6
Ne02.10.202217:00HC KOMETA BRNOPSG Berani Zlín9:1
So08.10.202215:00PSG Berani ZlínHCM Warriors Brno6:4
So08.10.202215:30SHKM HodonínHC Lvi Břeclav2:16
So08.10.202216:15TECHNIKA HOCKEY BRNOHC KOMETA BRNO2:7