Vítězná tečka dorostu za základní částí 🙂

Dorost HCUH — HC Černí vlci 7:2 (1:0,3:0,3:2) V sobotu dohrávali dorostenci základní část Ligy dorostu na vlastním ledě proti týmu Černých vlků. Nečekal...

Dorost Kanadské bodování základní část

HráčPostZGAB
Volas PatrikU810717
Stašek TomášU89615
Bezděk MartinU87411
Witoš AdamU6628
Mišťúrik OndřejU7325
Pippal VojtěchO8235
Valda JakubO8325
Čechmánek JakubU1314
Hlůšek AdamU8224
Kaláč FilipU7134
Macháň JanU8044
Matula JaroslavO4123
Vaščák MatyášO8022
Mimochodek ŠtěpánU7011
Střítežský JiříO8101
Ančík MarekU2000
Jelének ViktorO1000
Rapant KryštofU0000
Valouch JanU1000
Vogl JeronýmU2000

Liga Dorostu

datumdomácíčas/výsledekhostésoutěž On-line zápis
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25106
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25107
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25110
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25112
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25116
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25120
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25122
Liga dorostu https://hokejovyzapis.cz/pdf/print/cs-html/25117

Liga dorostu základní část

DenDatumDomácíHostéStav
So07.09.2019HC Brumov-BylniceHC Černí vlci4:3sn
Ne08.09.2019HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště1:3
So14.09.2019HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí6:4
So14.09.2019HC Černí vlciHC Uherské Hradiště2:7
Ne15.09.2019HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice3:6
Ne15.09.2019HC Uherské HradištěHK Kroměříž7:4
Ne22.09.2019HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště8:2
Ne22.09.2019HC Černí vlciHK Kroměříž2:3
So28.09.2019HK KroměřížHC Brumov-Bylnice6:3
So28.09.2019HC Bobři Val. MeziříčíHC Černí vlci4:3sn
Ne29.09.2019HC Černí vlciHC Brumov-Bylnice1:6
So05.10.2019HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí14:5
Ne06.10.2019HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž3:4sn
So12.10.2019HC Brumov-BylniceHC Bobři Val. Meziříčí3:5
So12.10.2019HK KroměřížHC Uherské Hradiště2:7
Ne13.10.2019HK KroměřížHC Černí vlci7:8
Ne13.10.2019HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice2:1
So19.10.2019HC Uherské HradištěHC Černí vlci7:2
Ne20.10.2019HC Brumov-BylniceHK Kroměříž2:5
Ne20.10.2019HC Černí vlciHC Bobři Val. Meziříčí5:4