Zdroj: ddk.cz
LMŽA tabulka
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1. | Tigers Zlín | 12 | 102:42 | 23 |
2. | HC ZUBR Přerov | 11 | 93:36 | 14 |
3. | SK Prostějov 1913 | 11 | 74:57 | 12 |
4. | HK Kroměříž | 11 | 85:44 | 11 |
5. | HC Uherské Hradiště | 11 | 65:80 | 11 |
6. | HOKEJ Uherský Ostroh | 10 | 53:95 | 4 |
7. | HC SPARTAK Uherský Brod | 10 | 20:138 | 1 |
Liga Mladších žáků „A“
Liga Mladších žáků A
Den | Datum | Začátek | ZS | Domácí | Hosté | Stav |
---|---|---|---|---|---|---|
Čt | 28.09.2023 | 09:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | Tigers Zlín | 4:10 |
Čt | 28.09.2023 | 10:30 | UH | HC Uherské Hradiště | HC SPARTAK Uherský Brod | 11:6 |
Čt | 28.09.2023 | 11:00 | KM | HK Kroměříž | HC Lvi Fosfa Břeclav | 3:9 |
So | 30.09.2023 | 09:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:16 |
So | 30.09.2023 | 11:30 | ZC | Berani Zlín | SHKM Hodonín | 18:4 |
Ne | 01.10.2023 | 09:30 | ZC | Berani Zlín | HK Kroměříž | 6:5 |
Ne | 01.10.2023 | 10:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC Uherské Hradiště | 20:1 |
Ne | 01.10.2023 | 11:55 | HO | SHKM Hodonín | Tigers Zlín | 5:7 |
Út | 03.10.2023 | 16:30 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | SHKM Hodonín | 3:4 |
So | 07.10.2023 | 10:00 | ZT | Tigers Zlín | HC SPARTAK Uherský Brod | 11:7 |
So | 07.10.2023 | 10:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:14 |
So | 07.10.2023 | 11:30 | KM | HK Kroměříž | SHKM Hodonín | 6:0 |
So | 07.10.2023 | 14:00 | UH | HC Uherské Hradiště | Berani Zlín | 2:22 |
Ne | 08.10.2023 | 10:40 | HO | SHKM Hodonín | HC SPARTAK Uherský Brod | 3:6 |
Ne | 08.10.2023 | 11:45 | ZC | Berani Zlín | HOKEJ Uherský Ostroh | 14:8 |
Ne | 08.10.2023 | 14:00 | KM | HK Kroměříž | HC Uherské Hradiště | 7:5 |
St | 11.10.2023 | 17:45 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Lvi Fosfa Břeclav | 1:10 |
So | 14.10.2023 | 09:00 | ZT | Tigers Zlín | Berani Zlín | 3:7 |
So | 14.10.2023 | 10:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HK Kroměříž | 2:9 |
So | 14.10.2023 | 15:00 | UH | HC Uherské Hradiště | SHKM Hodonín | 9:3 |
Ne | 15.10.2023 | 12:15 | UH | HC Uherské Hradiště | HOKEJ Uherský Ostroh | 14:3 |
So | 21.10.2023 | 11:15 | ZC | Berani Zlín | HC SPARTAK Uherský Brod | 11:2 |
So | 21.10.2023 | 11:45 | KM | HK Kroměříž | Tigers Zlín | 8:6 |
So | 21.10.2023 | 13:25 | HO | SHKM Hodonín | HC Lvi Fosfa Břeclav | 2:15 |
Ne | 22.10.2023 | 09:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HK Kroměříž | 2:17 |
Ne | 22.10.2023 | 10:15 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | Berani Zlín | 4:4 |
Ne | 22.10.2023 | 11:15 | ZT | Tigers Zlín | HC Uherské Hradiště | 15:4 |
So | 28.10.2023 | 09:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Uherské Hradiště | 4:9 |
So | 28.10.2023 | 09:30 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HK Kroměříž | 21:9 |
Út | 31.10.2023 | 14:50 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | Tigers Zlín | 9:2 |
So | 04.11.2023 | 09:00 | ZT | Tigers Zlín | SHKM Hodonín | 11:1 |
So | 04.11.2023 | 09:30 | KM | HK Kroměříž | Berani Zlín | 1:4 |
So | 04.11.2023 | 10:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC SPARTAK Uherský Brod | 17:10 |
So | 04.11.2023 | 15:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:13 |
Ne | 05.11.2023 | 09:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HOKEJ Uherský Ostroh | 11:5 |
Ne | 05.11.2023 | 09:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | Tigers Zlín | 3:19 |
Ne | 05.11.2023 | 10:30 | HO | SHKM Hodonín | HK Kroměříž | 3:13 |
Ne | 05.11.2023 | 11:15 | ZC | Berani Zlín | HC Uherské Hradiště | 5:5 |
So | 11.11.2023 | 09:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | SHKM Hodonín | 6:5 |
So | 11.11.2023 | 10:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | Berani Zlín | 6:8 |
So | 11.11.2023 | 11:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HK Kroměříž | 6:4 |
Ne | 12.11.2023 | 09:00 | ZT | Tigers Zlín | HC Lvi Fosfa Břeclav | 6:11 |
St | 15.11.2023 | 16:30 | ZC | Berani Zlín | Tigers Zlín | 7:6 |
Pá | 17.11.2023 | 09:00 | KM | HK Kroměříž | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:8 |
Pá | 17.11.2023 | 13:00 | HO | SHKM Hodonín | HC Uherské Hradiště | 2:10 |
Pá | 17.11.2023 | 14:15 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | HC SPARTAK Uherský Brod | 17:3 |
So | 18.11.2023 | 10:00 | BV | HC Lvi Fosfa Břeclav | SHKM Hodonín | 16:0 |
So | 18.11.2023 | 10:15 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | Berani Zlín | 2:9 |
So | 18.11.2023 | 11:00 | ZT | Tigers Zlín | HK Kroměříž | 5:6 |
Ne | 19.11.2023 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Uherské Hradiště | 7:3 |
Pá | 24.11.2023 | 17:30 | ZT | Tigers Zlín | HOKEJ Uherský Ostroh | 15:4 |
So | 25.11.2023 | 11:30 | ZC | Berani Zlín | HC Lvi Fosfa Břeclav | 2:10 |
So | 25.11.2023 | 12:45 | HO | SHKM Hodonín | HOKEJ Uherský Ostroh | 2:9 |
So | 25.11.2023 | 13:30 | KM | HK Kroměříž | HC SPARTAK Uherský Brod | 11:3 |
So | 25.11.2023 | 17:00 | UH | HC Uherské Hradiště | Tigers Zlín | 5:9 |
Ne | 26.11.2023 | 10:30 | HO | SHKM Hodonín | Berani Zlín | 3:5 |
--- | ||||||
O umístění | ||||||
Den | Datum | Začátek | ZS | Domácí | Hosté | Stav |
So | 02.12.2023 | 10:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC ZUBR Přerov | 3:5 |
So | 02.12.2023 | 13:15 | UH | HC Uherské Hradiště | SK Prostějov 1913 | 2:10 |
Ne | 10.12.2023 | 09:30 | KM | HK Kroměříž | HC Uherské Hradiště | 3:6 |
Ne | 10.12.2023 | 12:45 | PR | HC ZUBR Přerov | Tigers Zlín | 2:6 |
So | 16.12.2023 | 09:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC ZUBR Přerov | 0:15 |
Ne | 17.12.2023 | 12:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HK Kroměříž | 9:7 |
So | 06.01.2024 | 09:15 | KM | HK Kroměříž | Tigers Zlín | 3:5 |
So | 06.01.2024 | 10:45 | UH | HC Uherské Hradiště | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:7 |
So | 06.01.2024 | 13:30 | PV | SK Prostějov 1913 | HC SPARTAK Uherský Brod | 8:3 |
Ne | 14.01.2024 | 09:00 | ZT | Tigers Zlín | HC Uherské Hradiště | 14:6 |
Ne | 14.01.2024 | 12:45 | PR | HC ZUBR Přerov | SK Prostějov 1913 | 11:1 |
So | 20.01.2024 | 10:45 | UH | HC Uherské Hradiště | HC SPARTAK Uherský Brod | 11:2 |
So | 20.01.2024 | 13:15 | PV | SK Prostějov 1913 | HOKEJ Uherský Ostroh | 7:4 |
Ne | 21.01.2024 | 09:30 | KM | HK Kroměříž | HC ZUBR Přerov | 9:2 |
Ne | 21.01.2024 | 12:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | Tigers Zlín | 4:11 |
St | 24.01.2024 | 16:30 | ZT | Tigers Zlín | SK Prostějov 1913 | 9:8 |
So | 27.01.2024 | 14:45 | PR | HC ZUBR Přerov | HC Uherské Hradiště | 13:0 |
Ne | 28.01.2024 | 09:00 | ZT | Tigers Zlín | HC SPARTAK Uherský Brod | 25:3 |
Ne | 28.01.2024 | 14:15 | PV | SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž | 4:1 |
So | 03.02.2024 | 10:45 | PV | SK Prostějov 1913 | HC Uherské Hradiště | 7:10 |
So | 03.02.2024 | 11:45 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | Tigers Zlín | 3:3 |
Ne | 04.02.2024 | 10:30 | PR | HC ZUBR Přerov | HOKEJ Uherský Ostroh | 12:4 |
Pá | 09.02.2024 | 17:15 | PR | HC ZUBR Přerov | HC SPARTAK Uherský Brod | 21:1 |
So | 10.02.2024 | 09:30 | ZT | Tigers Zlín | HC ZUBR Přerov | 6:4 |
So | 10.02.2024 | 11:00 | UH | HC Uherské Hradiště | HK Kroměříž | 5:5 |
St | 14.02.2024 | 17:45 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HK Kroměříž | 0:16 |
So | 17.02.2024 | 09:30 | KM | HK Kroměříž | HOKEJ Uherský Ostroh | 19:5 |
So | 17.02.2024 | 13:15 | PV | SK Prostějov 1913 | Tigers Zlín | 2:3 |
Pá | 23.02.2024 | 17:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | SK Prostějov 1913 | 6:15 |
So | 02.03.2024 | 12:15 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC Uherské Hradiště | 6:7 |
Ne | 03.03.2024 | 10:30 | ZT | Tigers Zlín | HK Kroměříž | 4:1 |
Ne | 03.03.2024 | 10:45 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | SK Prostějov 1913 | 3:10 |
Pá | 08.03.2024 | 17:15 | PR | HC ZUBR Přerov | HK Kroměříž | 3:4 |
So | 09.03.2024 | 11:00 | PV | SK Prostějov 1913 | HC ZUBR Přerov | 2:5 |
So | 09.03.2024 | 12:15 | UH | HC Uherské Hradiště | Tigers Zlín | 1:9 |
Ne | 10.03.2024 | 12:00 | KM | HK Kroměříž | HC SPARTAK Uherský Brod | 17:1 |
Ne | 17.03.2024 | 10:15 | ZT | Tigers Zlín | HOKEJ Uherský Ostroh | 7:5 |
Ne | 17.03.2024 | 11:45 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HC Uherské Hradiště | 4:12 |
Čt | 21.03.2024 | 17:00 | UB | HC SPARTAK Uherský Brod | HOKEJ Uherský Ostroh | |
Pá | 22.03.2024 | 16:45 | UH | HC Uherské Hradiště | HC ZUBR Přerov | |
Ne | 24.03.2024 | 09:30 | KM | HK Kroměříž | SK Prostějov 1913 | |
Ne | 24.03.2024 | 12:00 | UO | HOKEJ Uherský Ostroh | HC SPARTAK Uherský Brod |
Mladší žáci A
Jméno | Práce | Phone | |
---|---|---|---|
Číhal Jiří | Coach/SpS | 777187353 | cihal@hcuh.cz |
Lukáš Kašný | Coach | 775996880 | lukaskasa@seznam.cz |
MŽ A (2023-2024)
I. Část; Skupina 8 – Zlínská; 2×7=14 utkání; Zlínský
Finálové skupiny – první 2 družstva + první čtyři ze třetích míst ze (10) skupin rozdělena na základě územního principu do 4 finálových skupin po 6 družstev = 4×5=20 utkání
II. Část a) – Nadstavba – 4 skupiny
Nadst. sk. 14; 6 účastníků; 4×5 = 20 utkání
II. Část b) – O umístění
O umístění (bude upřesněno na PV, zda ve skupině nebo regionálně na základě územního principu)