Víkend plný hokeje

O víkendu konečně vypuknou soutěže i nejmenších kategorií. Své první mistrovské zápasy sehrají v neděli druháčci, kterým čerstvé hokejové registrace voní novotou. Trenéři Viktor Horsák, Martin Barák a Juraj Jenčo povedou do první bitvy své svěřence proti Spartaku Uherským Brod. Přejeme rodičům pevné nervy a dětem radostné zážitky.

Třeťáci o den dříve přivítají, pod vedením trenérů Josefa Marty a Ondřeje Mika, Hokej Uherský Ostroh. Někteří hráči již mají své zkušenosti z dřívějších klání a tak věříme, že si se soupeřem také poradí a vyhrají všechno co se dá.

Hned po třetí třídě nastoupí proti Ostrohu již ostřílení čtvrťáci. Trenéři Michal Malaska a Zbyněk Pavlíček namíchají potřebnou sestavu a uplatní zkušenosti z turnajů i v mistrovských duelech. Ať se vám holky kluci daří.

Podaří se ročníku 2011 pod vedením Lukáše Kašného navázat další vítězný korálek v domácím zápase s Prostějovem? To uvidíte v sobotu od 11:00 v Uherském Hradišti.

Mladší žáci B a Starší žáci jedou v sobotu sehrát pod vedením Bohuslava Weintritta a Richarda Šebestů těžké zápasy na Vsetín. Přejeme jim, aby nějaké potřebné bodíky v hokejové baště urvali a dovezli je domů.

Deváťáci mají v tuto chvíli své zápasy dohrané a čekají na rozlosování další části soutěže. Trenéři Jiří Číhal a Peter Kršjak si i s vedoucím týmu Michalem Kmeťem mohou poléčit nervy a připravit se na další boje.

A-tým jede v sobotu do Kroměříže, kde s trenérem Lukášem Kašným a managerem týmu Rudolfem Holáskem namíchají vítěznou sestavu a Hanákům pocuchají sebevědomí.

Previous articleMladší žáci A skvěle zahájili sezónu. O víkendu zvítězili na Vsetíně 4:8 a jsou na čele tabulky
Next articleMladší žáci A – Prostějov 8:5