Týden hokeje v Uherském Hradišti pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče

Přijďte v úterý 24.1.2017 v 16:15 na Zimní stadion v Uherském Hradišti na akci Týden hokeje.

V úterý 24.1.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Uherské Hradiště ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu v Uherském Hradišti vůbec poprvé už podruhé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na zástupce klubu Ing. Richarda Šebestů nebo Bohuslava Weintritta s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Previous articleStarší žáci v 10 hráčích trápili Kroměříž dvě třetiny…………
Next articleČtvrťáci v neděli zabojovali a zaslouženě na domácím ledu zvítězili