Rozjezd hokejové sezóny konečně i na ledě!

S létem pomalu scházíme z vysokých teplot a slunečných dnů zpět na zimní ledovou plochu, a to znamená jediné – hokejová sezóna je zpět v plném proudu! Hokejový klub HC Uherské Hradiště má pro vás nachystáno nespočet vzrušujících akcí a událostí, které si můžete užít v průběhu nadcházejících měsíců. V dnešním článku se podíváme na úvod sezóny a plánované události, které jsou pro naše týmy připraveny.

Hokejové kempy – Rozvoj dovedností a spolupráce

Na začátek sezóny jsme pro naše jednotlivé týmy připravili speciální hokejové kempy, které mají za cíl zlepšit dovednosti našich hráčů a posílit týmovou spolupráci. Naše trenérská skupina se postará o to, aby každý hráč našel prostor pro svůj individuální růst a zároveň se naučil důležitým aspektům hry v kolektivu.

Domácí Turnaje na našem Ledě

Naši hráči se také budou moci předvést před domácím publikem během řady nadcházejících turnajů na našem ledě. Na programu jsou následující turnaje:

Sobota 26/8: Třeťáci budou hrát domácí turnaj, který slibuje vzrušující hokejové akce a nezapomenutelné momenty na ledě.

Neděle 27/8: Čtvrťáci nám představí své dovednosti a vášeň pro hokej na dalším domácím turnaji.

Zápasy na cizím ledě

Náš klub nezůstává pouze na domácím ledě, ale také se chystáme na několik zápasů mimo domovský stadion:

Sobota 26/8: Mladší žáci A se vydají do Nového Jičína, aby ukázali, co v nich je.

Neděle 27/8: Mladší žáci B vyrazí do Skalice, kde se postaví proti silným soupeřům.

Sobota 26/8: Dorost bude hrát na turnaji v Prostějově, kde se postaví proti skvělým soupeřům z celého regionu.

  1. a 10. září: Starší žáci B se vydají na dvoudenní turnaj „Malá republika“ do Brna, kde se utkají s týmy z celé republiky.

S očekáváním vítáme naše statečné hokejistky a hokejisty v nové sezóně. Těšíme se na to, co nám přinese a na to, jak naši hráči budou brilantně reprezentovat HC Uherské Hradiště na ledě i mimo něj. Držíme palce všem hráčům, trenérům, rodičům a fanouškům a těšíme se na hokejovou sezónu plnou vítězství!

Previous articleSledujte naše zápasy kdykoli, kdekoli živě i ze záznamu na czechicehockey.tv 📺
Next articleTurnaj dorostu v Prostějově