Přijďte si zablbnout na Dětský sportovní den

Srdečně Vás zveme na druhý ročník DĚTSKÉHO SPORTOVNÍHO DNE,
který se uskuteční v sobotu 12. k
větna 2018 od 10 do 18 hodin na stadionu v Uherském Hradišti. 

Na fotbalovém hřišti proběhne prestižní kvalifikační utkání chlapců do 10 ti let o postup na světový šampionát CHAMPIONS TROPHY v Rakousku. Utká se zde 300 mladých, talentovaných fotbalistů.

Na víceúčelových hřištích si můžou děti vyzkoušet za asistence profesionálních trenérů hokej, kick box, volejbal, tenis nebo golf. Na atletickém stadionu zase různé disciplíny, jako je skok daleký, vysoký, běh či hod kriketovým míčem. Děti si můžou vyzkoušet jakýkoliv sport a zjistit tak, který je baví nebo pro který mají přirozené vlohy.

V rámci akce čeká na děti spousta atrakcí: skákací hrady, Človíčkova stezka, animační program Maxparáda, žongléři, koloběžky, malování na obličej nebo živý maskot.

Ve 13 hodin proběhne velká autogramiáda sportovních hvězd.

Ve Slovácké dědině zahraje country kapela Lofoši a závěrem kapela Tabák – Kabát revival.

Přijměte naše pozvání a buďte součástí této ojedinělé sportovní události!


TISKOVÁ ZPRÁVA

DĚTSKÝ SPORTOVNÍ DEN

12. května 2018
10:00 – 18:00 hod.
fotbalový stadion, atletický stadion a víceúčelová hřiště UH

Moderní doba přeje pokroku, šíření informací, nepřeberným možnostem cestování a technickým vymoženostem. Čemu ale ani v nejmenším nepřeje, je zdravé a smysluplné trávení času nejmladší generace. Dnešní děti nejsou moc aktivní, jsou nemotivované a možná až zhýčkané. Odpoledne netráví bezstarostným pobíháním na hřišti nebo v parku s tlupou kamarádů, ale na gauči u televize. Hraní na čerstvém vzduchu lehkomyslně vymění za hry na počítači. Daleko raději sáhnou po tabletu či chytrém telefonu než po tenisové raketě nebo volejbalovém míči. Situace naléhavě volá po změně. A právě k té slouží náš DĚTSKÝ SPORTOVNÍ DEN.

Akce takového rozsahu tady ještě nebyla. K mládežnické sportovní osvětě poslouží celý městský stadion a fotbalové hřiště Uherského Hradiště. Všechny tyto areály budou otevřeny široké veřejnosti a nabídnou nejrůznější druhy sportu pro děti všech věkových kategorií. Vyzkoušet si tu budou moci řadu sportovních disciplín a snadněji tak mohou rozpoznat, který druh sportu je pro ně ten pravý, který jim přináší potěšení a pro který mají přirozené vlohy.

FOTBAL
Na hlavním fotbalovém stadionu 1.FC SLOVÁCKO v Uherském Hradišti proběhne v tento den prestižní kvalifikační turnaj v kategorii U 10 o postup na největší světový turnaj CHAMPIONS TROPHY. Ten se uskuteční letos v červnu v Rakousku. Do soutěže je přihlášeno takřka 300 dětí z 20ti tuzemských i zahraničních klubů(1.FC Slovácko, FC Fastav Zlín, Bohemians Praha 1905, Dukla Praha, AC Sparta Praha, Viktoria Plzeň, FC Zbrojovka Brno, Baník Ostrava, FK Vojvodina Novi Sad, FK Rad Bělehrad, FC Hradec Králové, AS Trenčín, Spartak Trnava, Sigma Olomouc, FK Ustí nad Labem, MFK Vítkovice, FC Velké Meziříčí, Vysočina Jihlava a MŠK Žilina). Přímý postup na šampionát do Rakouska má zajištěn pořádající klub, tedy 1. FC SLOVÁCKO a vítěz kvalifikačního turnaje v Uherském Hradišti. V Rakousku pak poměří své síly s tak prestižními kluby, jako jsou SUNDERLAND AFC, ATLETICO MADRID, CHELSEA FC, PSG ACADEMY, ZELJEZNICAR, SCHALKE 04, HERTHA BERLIN, RAPID VÍDEŇ, BENFICA LISABON a dalšími. V rámci fotbalového turnaje se uskuteční též autogramiáda fotbalových a hokejových hvězd.

ATLETIKA
Na atletickém stadionu bude probíhat DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ spojený s náborem dětí do atletického klubu. Zájemci si mohou vyzkoušet nejrůznější atletické disciplíny – skok daleký, sprint, hod kriketovým míčem, skok vysoký apod. K dispozici jim budou trenéři atletického klubu. Zájemci se dále budou moci zúčastnit atletického čtyřboje o ceny, který tu odstartuje v 11:30.

TENIS
Také TENIS SLOVÁCKO zde uspořádá nábor dětí do svého tenisového klubu. Zájemci si budou moci vyzkoušet různé dovednostní soutěže. Po celý den jim budou k dispozici profesionální trenéři, s jejichž pomocí si děti budou moci otestovat, zda tenis bude právě tím sportem, který je nadchne. V čase mezi 13:30 a 14:30 se mohou zájemci zúčastnit tenisového mini turnaje. Tenisový klub TENIS SLOVÁCKO je klub s vysokou koncentrací kvalitních hráčů, reprezentujících region Slovácko v nejvyšších republikových soutěžích. Jestliže ještě váháte, do kterého tenisového klubu vaše dítě přihlásit, vězte, že tady bude v nejlepších rukou.

VOLEJBAL
Také na volejbalových dvorcích proběhne nábor dětí a také zde si budou zájemci moci na vlastní kůži vyzkoušet tento krásný sport. Připravena bude spousta soutěží, při nichž se na dvorcích budou děti moci dosyta vyřádit. Pro zájemce volejbalisté uspořádají také turnaj, jehož vítězové budou jako u každé sportovní disciplíny po zásluze odměněni.

HOKEJ
Zkrátka nepřijdou ani hokejový nadšenci. Za asistence trenérů si můžete vyzkoušet střelbu na bránu. Připraveny pro vás budou nejrůznější soutěže a odměny.

KICK BOX
Pro příznivce tohoto bojového sportu zde budou profesionální sportovci, připraveni vám předvést nejrůznější ukázky. Rukavice samozřejmě můžete obléci také a sport si vyzkoušet.

DĚTSKÉ ATRAKCE A ANIMAČNÍ PROGRAM
Vedle sportu jsme pochopitelně nezapomněli ani na zábavu. Na umělém trávníku dětem celý den zpříjemní kouzelník MAX se svým animačním programem MAXPARÁDA. Zábavný koutek připraví skupina „DVA V KRUHU“, kde se naučíte žonglovat s různými předměty. Obří až třímetrové bubliny si vytvoříte v BUBLINOVÉ DÍLNĚ. A protože ke sportu neodmyslitelně patří soutěživost, budou pro děti připravena různá soutěžní stanoviště o hezké odměny. Pro ty nejmenší budou jistě největším lákadlem zábavné nafukovací atrakce – obří WIPE OUT (čtyři velké koule ve tvaru fotbalových míčů), skákací hrad KOPAČÁK, fotbalový RADAR nebo zábavný ZAMETAČ. Nebude chybět oblíbené malování na obličej nebo také LUKOSTŘELBA. Starší děti a dospělí si můžou vyzkoušet jízdu na SEGWAY VOZÍTKÁCH. Zajisté vám při všem tom sportování a soutěžení vyhládne. Ale žádný strach. Ve Slovácké dědině pod tribunou B se o vás postará restaurace La Brusla a pivem či nealkem tu vmžiku zaženete také žízeň. K dobré náladě vám zahraje country kapela LOFOŠI . A na chuť či jen tak pro radost  si v jarmarečních stáncích budete moci nakoupit balonky nebo cukrovinky, trdelníky a jiné dobroty.

Všichni jste srdečně zváni!

APO Property
organizátor akce
E-mail: patrik.fakher@apoproperty.cz
Tel: +420 608 959 971

Monika Ondruchová
koordinátor akce
E-mail: ondruchova@event-time.cz
Tel: +420 773 550 880

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Previous articleRozpis tréninků mládeže – letní příprava
Next articleStarší žáci a dorostenci začali nabírat fyzičku – hop hop