Náborová akce 24. září 2019 „Týden hokeje“

V úterý 24.9.2019 od 16:30 se na Zimním stadionu v Uherském Hradišti konala, pod záštitou ČSLH, náborová akce „Pojď hrát hokej“.
Celá akce začala přivítáním malých dětí, které poprvé zavítaly na zimní stadion v Uherském Hradišti. Společně s rodiči své první sportovní přihlášky a zapojily se do projektu Pojď hrát hokej. Ihned dostaly dárky v podobě reprezentačního dresu s logem akce a náramek. Spousta dětí využila možnost a na svůj první hokejový dres si okamžitě na záda napsala s pomocí rodičů své jméno. S dresem se pak spokojeně ,,proháněly“ po ledě.
Poté byla v jedné kabině pro jejich rodiče připravena prezentace ledního hokeje, kde se od vedení hokejového klubu dozvěděli, co to obnáší mít doma malého hokejistu, jaké jsou v současné době náklady na pořízení hokejové výstroje, která jim byla i představena, a jakou podporu mohou očekávat ze strany klubu HC Uherské Hradiště či Českého hokeje.
A pak se šlo do akce. Pro děti byla připravena ukázka krátkého tréninku a minihokeje, kterou jim předvedli hráči 3. třídy (ročník 2011) a následně byly děti rozděleny do skupin na jednotlivá stanoviště. Zde si mohly formou her vyzkoušet základní hokejové dovednosti.
Na ledové ploše bylo pro děti připraveno pět stanovišť. Šlo o slalom okolo kuželů, prohánění bublin z bublifuku, sbírání barevných míčků, štafetové závody, přetahování lanem apod. Na své si přišli i úplní začátečníci. Vše probíhalo formou zábavy a legrace a z ledové plochy byl slyšet dětský smích, což byla odměna pro všechny, kteří se na této náborové akci podíleli. Na závěr celé akce pak přišlo společné focení a rozdávání sladké odměny.
Při této akci se nově zaregistrovalo 26 dětí, z toho 19 chlapců a 7 dívek. Do organizace se zapojilo 11 členů klubu, z toho přímo na ledě 8 trenérů.

Momentky z náborové akce Pojď hrát hokej v září 2019

Previous articleStarší žáci v derby s Ostrohem tahali za kratší konec
Next articleMladší žáci pokračují ve vítězném tažení :)