Náborová akce 22. listopadu 2022 „Týden hokeje“

V úterý 22.11.2022 od 16:30 se na Zimním stadionu v Uherském Hradišti konala, pod záštitou ČSLH, náborová akce „Pojď hrát hokej“.

Celá akce začala přivítáním malých dětí a rodičů, z nichž někteří zavítali na Zimní stadion v Uherském Hradišti vůbec poprvé. Rodiče následně vyplnili přes mobilní telefon nebo notebook formuláře do projektu Pojď hrát hokej a děti ihned dostaly dárky v podobě plastových lahví, plakátu reprezentace a náborových letáčků a samolepek.

Na začátku programu byla pro děti připravena ukázka krátkého tréninku a minihokeje, kterou jim předvedli hráči 4. třídy (ročník 2013), a následně byly děti rozděleny do skupin na jednotlivá stanoviště. Zde si mohly formou různých her vyzkoušet základní hokejové dovednosti.

Na ledové ploše bylo pro děti připraveno několik stanovišť. Šlo o slalom okolo kuželů, sbírání barevných míčků, štafetové závody, přetahování lanem, hra no honěnou apod. Na své si přišli i úplní začátečníci. Vše probíhalo formou zábavy a legrace a z ledové plochy byl slyšet dětský smích, což byla odměna pro všechny, kteří se na této náborové akci podíleli. Na závěr celé akce pak přišlo společné fotografování.

Náborové akce se zúčastnilo 32 dětí, z toho se nově zaregistrovalo 24 dětí, do organizace se zapojilo 10 členů klubu, z toho přímo na ledě 8 trenérů.

Previous articleSváteční den 17.11. oslavili třeťáci výjezdem do Brumova-Bylnice
Next articleA-tým v Břeclavi zvládl výborně závěr utkání a vydoloval všechny body