Jaroslav Boček – čestný člen klubu

Čestný člen HC Uherské Hradiště, z.s.

Dne 23. června 2014 byl na Valné hromadě našeho klubu HC Uherské Hradiště pan Jaroslav BOČEK jmenován jako „ČESTNÝ ČLEN“. Je dlouholetým funkcionářem, hlasatelem, zapisovatelem a hudebním režiserem v jedné osobě. V roli hlasatele působil nejen Staré Městě u Uherského Hradiště, ale i v bývalém Československu, na zimních stadionech České republiky, Slovenské republiky, bývalém Gottwaldově a na mistrovství světa v Praze.
Dne 9. prosince 2012 při utkání ligy v kategorii staršího dorostu ČR: HC Uherské Hradiště – HCM Warrior Brno dosáhl historického počtu 15.000 utkání, které v jeho probíhající 53. hokejové sezoně odhlásil na otevřených a krytých zimních stadionech, zejména ve Starém Městě, Uherském Ostrohu a Uherském Hradišti. Při této příležitosti mu za tuto výjimečnou a obdivuhodnou práci poděkoval i prezident ČSLH p. Tomáš Král.

V letošním roce je to jeho 55. sezona, kdy působí nejen jako hlasatel, ale vzorně plní i další náročné úkoly HC Uherské Hradiště. K 28. únoru odhlásil celkem 15.343 utkání v ledním hokeji.

Navíc je externím pracovníkem listu Dobrý den s kurýrem. Po zásluze Jarda kandiduje na zápis do české GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ.

Jardovi děkujeme že vše co pro hokejové hnutí i nadále vykonává, dělá s obětavostí, pečlivostí a nasazením, které může mít jen člověk s velký hokejovým srdcem.

jarda2 jarda1

Previous articleMládežnické mistrovství ČR ročníku 2001
Next articleDerby po nájezdech rozhodl zase ten Dobeš