SK HS Třebíč — Dorost HCUH

SK HS Třebíč — Dorost HCUH  10:2
(3:1,2:0,5:0)

Třebíč nasázela dorostu desítku

V neděli zajížděli naši dorostenci k bezkonkurenčnímu lídrovi soutěže do Třebíče. Naše sestava pro tento zápas nebyla zdaleka kompletní a tak jsme museli nastoupit pouze s jedenácti hráči v poli. Od úvodu se domácí snažili naše hochy zatlačit do jejich obranného pásma, ale soustředěný výkon našich, podpořený výborným Hendrychem v brance dlouho domácím nedovolil skórovat. Až v 8. minutě přeci jen kapitulujeme – 1:0. Za další minutu přidávají domácí druhou branku, přestože jí docílili z evidentního ofsajdu – 2:0. Ve 14. minutě se prosazují taky naši kluci, když svůj první gól v kategorii dorostu zaznamenává Honza Valouch, po přihrávce Adama Witoše – 2:1. Poslední slovo v této třetině ale mají domácí a v 15. minutě navyšují na 3:1.

Ve druhé dvacetiminutovce  naši kluci jakoby oklepali zbytečný respekt ze soupeře a hrajeme naprosto vyrovnanou partii. Jediný rozdíl je v proměňování příležitostí, zatímco domácí dvě branky vstřelí, naše šance jsou nevyužity. Ale příležitosti Mimochodka, Staška, Hlůška, Witoše a Valoucha po gólech doslova volaly. Po páté brance Třebíče ve 34. minutě, poslali do naší branky trenéři  Marka Uherka, aby sbíral další zkušenosti v soutěži dorostu. Ten už ve zbývající části druhé třetiny branku nedostal.

Ve třetí třetině už našim chlapcům „došel“ benzín a tak domácí dokráčeli k celkem pohodlné výhře 10:2.