SHKM Hodonín — HC Uherské Hradiště

SHKM Hodonín — HC Uherské Hradiště 8:0
(3:0, 3:0, 2:0)

Komentář vedoucího týmu Rudolfa Holáska

Utkání pro nás začalo špatně. Ve 12´ byl vyloučen na 5´ Beneš a domácí toho naplno využili a vsítili nám v čase 14:30 a 14:56 dvě branky. A v 17´to bylo už 3:0.
V další části hry už byla hra vyrovnaná. Ve 28´ trefil Červenka pouze tyč branky domácích. Sám na branku jel Pavlůsek a také gól nedal. A tak na řadu s brankami došlo na domácí, kteří v 31´zvýšili stav na 4:0. A za dvě minuty to bylo již katastrofálních 5:0. Do konce třetiny hodonínští ještě stav zvýšili na 6:0. V průběhu této části hry nám pro zranění odstoupili ze hry 4 hráči (Kršjak, Kristek, Škubal a Tischer) a zápas jsme tak dohrávali pouze v 8 hráčích.
V poslední třetině jsme nevyužili přesilovku 4 na 3, které trvala bezmála dvě minuty. Další šance měli Krátký, Větříšek a Pavlůsek, ale skvělý domácí brankář vše pochytal. V posledních pěti minutách jsme obdrželi poslední dva hřebíky do rakve v podobě gólů do naší sítě a bylo dokonáno.
Nutno pododtknout, že celkový obraz utkání hrubě ovlivnil rozhodčí. Škubala odvezla záchranka s otřesem mozku. Nečistá hra domácích vyvrcholila dalším zraněním Tischera.
Doufáme, že do čtvrtečního domácího utkání s Uherským Ostrohem se dají hráči zdravotně dohromady a budeme připraveni, a to i na nedělní zápas v Brumově-Bylnici