Hokejový klub Opava s.r.o. — Dorost HCUH

Hokejový klub Opava— Dorost HCUH
2:6 (1:2, 1:2, 0:2)

V neděli 9.2. sehráli naši dorostenci utkání na ledě posledního týmu tabulky – Opavy. Od úvodního buly byli naši chlapci aktivnější a již v první minutě se ujímáme vedení, branku vsítil Adam Witoš po asistenci Jakuba Čechmánka – 0:1. V páté minutě již je to 0:2, střelcem naší druhé trefy byl Ondřej Janík, asistoval Jirka Střítežský. Poté nasazení našich kluků opadlo, přizpůsobili se hře domácích, kterým se podařilo při přesilové hře v poslední minutě první části snížit na 1:2.
Druhá třetina začala jako přes kopírák, již ve 23. minutě zvyšujeme na 1:3, úspěšným střelcem byl Matyáš Horský , přihrával Jakub Čechmánek. O minutu později se prosazuje Adam Hlůšek, když využil přihrávky Matyáše Horského – 1:4. Od této chvíle hosté opět polevili a domácí ve 37. minutě snižují na 2:4.
Třetí část byla od začátku v režii Hradišťanů, ale střelecky jsme se prosadili až v minutě 51., když se z gólu radoval  Viktor Jelének. Za další minutu dal razítko na konečný výsledek Filip Kaláč, po pěkném uvolnění v rohu kluziště – 2:6, u této branky asistoval Štěpán Mimochodek. A potom  naši dorostenci už bez nervů dokráčeli k další výhře za tři body.