HOKEJ Uherský Ostroh — HC Uherské Hradiště

4 - 0
Time

Report

HOKEJ Uherský Ostroh — HC Uherské Hradiště  4:0

V nedělním derby s Uherským Ostrohem jsme nastoupili s odholáním získat potřebné body. Začátek utkání jsme začali statečně a okupovali pásmo domácích. Bohužel nás v té chvíli zbytečně omezili rozhodčí a potřebnou energii jsme museli vydat při oslabení, které nás postihlo v úvodní třetině hned 4×. Při posledním jsme nepokryli dlouhou rozehrávku a Filip Stránský svůj samostatný nájezd na jinak spolehlivého Vlastu Oharka proměnil. Do šaten se šlo za nepříznivého stavu 1:0. Ve druhé třetině jsme překlopili aktivitu na naši stranu, ale ani v jedné ze 4 přesilovek jsme gól nedali. To se později ukázalo pro vývoj utkání jako rozhodující. S nástupem do poslední části hry domácí pozměnili sestavu a vystupňovali úsilí, které opět ze samostatného nájezdu využil Radim Antonovič a zvýšil na 2:0. V té době Ostroh již definitivně převzal utkání do svých rukou a přidal další dvě branky. Ani v tuto chvíli se na nás štěstí neusmálo a puk jsme za záda našeho odchovance v brance domácích Michala Šurého nedotlačili. V cestě za čestným úspěchem nám překazily i dvě nastřelené tyčky domácí branky.
Utkání se hrálo ve férovém duchu, škoda jen zbytečného vylučování úzkostlivých rozhodčích, kteří hru zbytečně ovlivňovali v neprospěch obou týmů. Kaňkou pro náš tým je i nepříjemné zranění ramene Jakuba Tomeška, který je pravděpodobně pro tuto sezónu mimo hru.

Do konce základní části soutěže zbývají dvě utkání a ztráta na play-off se zdá nepřekonatelná, ale i to ještě můžeme změnit…

Sestava

2 Vlastimil OHAREK
1 Martin PEPRNÍK

21 Martin JURÁSEK
17 Jan LAŽEK
19 Petr PROCHÁZKA
24 Josef LIŠANÍK
26 Robin TISCHER
5 Martin ŘEZNÍČEK
12 Jakub TOMEŠEK
14 Tomáš PAVLŮSEK
23 Martin ČERVENKA
13 Dalibor FRIDRICH
7 Adam VĚTŘÍŠEK
16 Filip NOHÁL
8 Jiří FORMAN
25 David ŠRENK
10 Petr BURŠA

Utkání tohoto kola

Podrobnosti

datumčassoutěž
Ne, 9. 2. 202017:00Krajská Liga mužů