HC Uherské Hradiště — SKMB Boskovice

HC Uherské Hradiště — SKMB Boskovice  3:7

Branky Uh. Hradiště: 11:55 Červenka (Burša), 46:25 Nohál (Červenka), 46:50 Větříšek (Řezníček, Škubal)
Branky SKMB: 00:48 Boček (Benýšek), 05:07 Hasoň (Strýček), 06:33 Plitko (Hasoň, Kaukič), 08:32 Boček (Kaukič, Plitko), 34:13 Boček (Kaukič, Sedláček), 35:06 Benýšek (Hasoň), 43:38 Rosendorf (Sedláček, Hasoň)
Vyloučení: 8:7 navíc Štancl (SKMB) 5+OK
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0
Střely: 19:31
Vývoj skóre: 0:4, 1:4, 1:7, 3:7
Rozhodčí: Poláček – Goňa, Olšar
Sestava Uh. Hradiště: Kašpárek (od 9. Oharek) . Kršjak – Beneš, Škubal – Jurásek, Řezníček . Burša – Pavlůsek – Jurča, Větříšek – Petřík – Krátký, Nohál – Forman – Červenka . Trenér Sladký
Sestava SKMB: Alexa . Pekr – Strýček, Sedláček – Rosendorf . Benýšek – Boček – Šmíd, Kaukič – Hasoň – Plitko, Štancl – Pelikán . Trenér Karný

Komentář trenéra Lukáše Kašného

Do dnešního zápasu jsme vstoupili v hodně kombinované sestavě, ale to neomlouvá začátek utkání, kdy jsme inkasovali snad z každé střely na branku. Vinou zranění nenastoupilo do utkání 5 našich hráčů. Branka Červenky nám dodala ztracené sebevědomí a šanci se vrátit do zápasu. Druhá třetina se hrála „nahoru dolů“. Bohužel jsme opět po hrubých chybách 2× inkasovali. Poslední třetina se víceméně dohrávala, soupeř kontroloval hru a nám se podařilo využít 5´ přesilovku. Dali jsme v ní 2 góly a výsledek tak aspoň zkorigovali. V utkání jsme místy až zákeřnou hrou soupeře přišli o další 2 hráče. Nicméně se pokusíme připravit a dát se do kupy na příští utkání v Břeclavi.