HC ZUBR Přerov vs Mladší žáci B

Gamecenter

Datum Čas League Sezóna
29. 10. 2023 10:30 Liga mladších žáků B 23-24 2023/2024
4 - 5
GAME OVER

Boxscore

Report

Branky a nahrávky: 2. Budina, 3. Čech (Menšík), 42. Budina (Menšík, Roháč), 50. Havelka – 16. Bureš, 36. Pavlíček (Hrstka), 41. Blaha (Minnen), 51. Bureš (Blaha), 51. Pavlíček (Varmužová)


HC ZUBR Přerov: M. Blažek — O. Čechmánek — S. Piňos, P. Žádník, O. Čech, M. Tomiga, A. Slavík, D. Menšík, F. Blaha, N. Budina, J. Brabec, M. Roháč, T. Havelka, T. Masný, R. Slaměník, T. Jemelka, S. Václavík


HC Uherské Hradiště: A. Kozina — T. Skula, V. Uherek, R. van Minnen, V. Baráková, M. Hrstka, C. Blaha, J. Varmužová, T. Hala, R. Pavlíček, G. Sládková, R. Bečička, T. Horsák, D. Prášek, D. Bureš


Rozhodčí: Martin Klvač, Pavel Sedlák


Diváci: 88

Hodnocení Trenéra Robina Tischera k utkání HC ZUBR Přerov vs Mladší žáci B 4:5

Byl to zápas plný emocí, ve kterém obě strany ukázaly, jak vysokou úroveň hokeje dokáží předvést. Domácí tým nás zaskočil rychlým vstřelením prvního gólu, ale musím říct, že naši mladíci na toto otevření zápasu reagovali skvěle. Skóre se do konce první třetiny stáhlo na rozdíl jedné branky, což nám dodalo sebevědomí.

Druhá třetina byla z naší strany lepší a přehrávali jsme soupeře v mnoha ohledech. Pouze vynikající výkon domácího brankáře nás udržel od úspěchu.

Ve třetí třetině se nám podařilo zlomit zápas a vstřelit gól. I když domácí tým dokázal odpovědět dvěma góly, naši hráči ukázali neuvěřitelnou vůli a odhodlání. Dva nádherné góly otočily výsledek v náš prospěch a zápas jsme zakončili vítězstvím.

Je třeba zdůraznit, že jsem nadmíru spokojen s týmovým výkonem. Každý hráč přispěl k výsledku svým způsobem, ať už bráněním, přihrávkami nebo střelbou na branku. Co mě těší je množství přihrávek a krásných akcí, které nám vedly k vítězství. Myslím, že tento výkon je dobrým předzvěstím pro další utkání a doufám, že tato pozitivní energie se nám podaří udržet.

Video

Místo zápasu

Přerov
Hotel Zimní stadion, 2885/5, Petřivalského, Šířava, Přerov, okres Přerov, Olomoucký kraj, Střední Morava, 750 02, Česko
Previous articleDynamiters Blansko HK vs HC Boskovice
Next articleBerani Zlín vs 2015 3. třída