Datum Čas League Sezóna
5. 11. 2022 17:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023
5 - 4
GAME OVER

Branky a nahrávky: 10. Pavlůsek Tomáš (Pavlůsek David), 16. Bumbál (Tischer, Mrázek), 19. Pavlůsek Tomáš (Pavlůsek David), 55. Pavlůsek David (Pavlůsek Tomáš), 56. Kršjak (Mrázek, Nohal) – 1. Müller (Antoňů), 5. Berka (Müller, Jílek), 27. Müller (Antoňů), 39. Antoňů (Müller, Grünwald)

HC Uherské Hradiště: M. Hendrych (P. Jakubčík) — M. Řezníček, J. Mrázek, T. Beneš, Z. Fridrich, R. Tischer, O. Mišťúrik, V. Pippal, M. Lašák, M. Skřivánek — D. Pavlůsek, J. Forman, F. Petřík, T. Pavlůsek, A. Witoš, P. Kršjak, P. Löbl, P. Bumbál, F. Nohál, J. Vogl

Dynamiters Blansko HK: J. Vlach (T. Sedlák) — S. Sedláček, T. Verner, P. Berka, A. Hussein, M. Antoňů — T. Müller, M. Král, M. Berka, I. Kuběna, H. Grünwald, T. Jílek, R. Majola, T. Antoňů, V. Malý, V. Rašovský

Rozhodčí: František Held — Adam Tkáč, Filip Hendrych

Diváci: 110

Trenér Lukáš Kašný

Utkání bylo jako na houpačce, kdy vstup do utkání se nám nevydařil, ale postupně jsme se z ospalého začátku otřepali a začali bojovat. Výsledkem bylo otočení stavu z 0:2 na 3:2 po 1. třetině. Bohužel v druhé části hry jsme zbytečnými vyloučeními dostali soupeře na koně. V poslední třetině jsme vítězství strhli na svoji stranu, za což týmu děkuji. Opět nás podržel a základ úspěchu položil brankář Michal Hendrych.

Rudolf Holásek

Začátek utkání nám vůbec nevyšel a již z první šance Blanska v 1. minutě jsme inkasovali na 0:1. A minutě 5. už byl stav 0:2, když hosté svoji přesilovku využili. To byl pro naše kluky dostatečný budíček a začali srdnatě bojovat. V 10. minutě bratři Pavlůskové poprvé udeřili a zařídili snížení na 1:2. V 16. minutě nová posila Pavel Bumbál v přesilovce srovnal na 2:2 a minutu před konce 1. třetiny jsme opět Tomášem Pavlůskem, po přihrávce bratra Davida, šli do vedení 3:2.
Druhá třetina byla nervózní na obou stranách a pykali jsme zbytečnými vyloučeními hlavně my. Soupeř trestal a při dvojnásobném oslabení 3 na 5 bylo srovnáno 3:3 a začalo se od začátku. V 39. minutě jsme zaváhali a zbytečně inkasovali – 3:4.
3. třetinu vzali pevně do rukou favorizovaní Dynamiters. Proti tomu se vzepřela obrana s vynikajícím Michalem Hendrychem. Výsledkem byl vyrovnávací gól bratrů Pavlůskových v 55. minutě. Zlatou tečku udělal Peter Kršjak, který tečoval tvrdou střelu od modré čáry našeho rozdílového hráče Jaroslava Mrázka – 5:4. Hostům již nepomohl ani oddechový čas a do vážnější akce jsme je již nepustili. Byl to velmi dramatický zápas, který naše příznivce rozjásal.