HC Uherské Hradiště — SKMB Boskovice

HC Uherské Hradiště — SKMB Boskovice  4:3

Náš A-tým nastupoval proti favorizovaným Boskovicím s velkým odhodlání i respektem. První třetina dala za pravdu postavení soupeře v tabulce a dopadla s bídným výsledkem 0:3. O přestávce přišla v kabině bouře a po nástupu na led vše vypadalo jinak. K obratu zavelel Petr Burša, který po asistenci od matadora Tomáše Kojeckého snížil na 1:3. V polovině utkání (30. a 33. min) se Daliborovi Fridrichovi podařil husarský kousek a změnil stav utkání z 1:3 na 3:3 (asistence Petr Burša, Robin Tischer, Jakub Tomešek a Martin Červenka). V dalších minutách se v brance skvělými zákroky předvedl Jiří Hubáček a družstvo tak v rozhodujících chvílích podržel. Zápas vyvrcholil 7 min. před koncem, kdy místo v odkryté brance Boskovic zaplnil gólem Martin Červenka (asistence Petr Burša). V nervózním závěru jsme cenné vítězství k radosti všech zúčastněných udrželi!