0:2
Trestné minuty
16:14

Komentář Rudolfa Holáska team managera

Utkání jsme začali velmi aktivně a v 6´ jsme zaslouženě vedli 1:0 gólem Tomáše Němce (Martin Červenka , David Pavlůsek). Hosté ale v 9´ vyrovnali stav na 1:1. Na konci třetiny došlo k jasnému poškození, kdy rozhodčí neviděli puk, který byl stopu za brankovou čárou, bohužel tuto skutečnost brankář hostů nepřiznal. Tento okamžik hrubě celé utkání ovlivnil.
Začátek druhé části hry se nám opět povedl a od 22´ jsme vedli 2:1, kdy se z voleje opět trefil Tomáš Němec (Peter Kršjak). V polovině zápasu, už to bylo nadějných 3:1 po gólu Tomáše Pavlůska (Peter Kršjak). Pak už se Ostrožané probouzeli a šance se střídaly na obou stranách. V tomto úseku hry se hokej musel divákům líbit. Ve 33´ hosté využili přesilovku a snížili na 3:2. Zbytek třetiny se odehrával a dramatické situace se odehrávaly před oběma brankami.
Ve 3. třetině jsme začali oslabením, ve kterém unikl Filip Nohal, ale bohužel svoji šanci neproměnil. Ve stejných neproměněných stopách jeli i Martin Červenka a Tomáš Pavlůsek. Následovala nevyužitá dvojnásobná přesilovka, která trvala přes minutu a toho si všiml hokejový panbůh. Platilo pravidlo nedáš – dostaneš a hosté nabídnutou přesilovku využili a vyrovnali na 3:3. Dvě minuty před konce přišla pohroma v podobě chyby v obraně a Ostrožané se ujali vedení 3:4. V závěru nám nepomohla ani statečná power-play, ale kýženého gólu jsme se nedočkali.
Bylo to pro nás velmi nešťastné utkání, ve kterém jsme si nabídnuté body z ledu nezvedli.