26 Tomáš NĚMEC

1 Martin KAŠPÁREK
2 Patrik JAKUBČÍK

Komentář Rudolfa Holáska team managera

Dohrávku ze 4. kola jsme nezačali dobře. Ve 4´ se hosté dostali do vedení 0:1. Vyrovnat se nám podařilo až ve 14´ kdy se prosadil David Pavlůsek (Tomáš Němec, Filip Petřík). A hned za necelou minutu jsme již vedli 2:1 brankou Filipa Petříka (David Pavlůsek , Martin Červenka).
Druhá třetina nezačala dobře a Hanáci vyrovnali stav na 2:2. A v polovině zápasu jsme už prohrávali 2:3. V této části hry jsme se neprosazovali a hosté byli častěji u naší brány než bylo zdrávo. Martin Kašpárek byl v brance naštěstí spolehlivý.
Do 3. třetiny jsme již vstoupili správnou nohou a v 43´ proměnil svoji několikátou šanci kapitán Martin Červenka (Filip Nohál, Petr Burša). A za další dvě minuty se střelecky prosadil David Pavlůsek (Dalibor Fridrich, Martin Červenka). Dlouho jsme se ale neradovali. Hanáci se za dvě minuty opět srovnali stav na 4:4. Následovalo naše oslabení a Hanáci šli do vedení 4:5. Naši borci zatlačili hosty do defenzívy, ale brankově jsme úspěšní nebyli. V čase 58:12 si vzal coach Lukáš Kašný oddechový čas a do poslední minuty jsme šli do hry bez brankáře. Risk se povedl a 11´´ před koncem bylo srovnáno! Vyrovnávací branku vstřelil agilní obránce Robin Tischer.
A šlo se do prodloužení. Dlouho jsme byli ve hře 3 na 3 byli v držení kotouče, ale hokej je vrtkavý a šťastnější v zakončení byli hosté. Odváží si tedy dva body a nám z celého víkendu nám zůstal bod jediný. Oba víkendové zápasy byly z naší strany již neporovnatelně lepší, než většina z předešlých. Budeme-li v tomto trendu pokračovat, může tato sezóna přinést ještě více radostí než zklamání.