Góly

Tomáš KOJECKÝ, Martin ŘEZNÍČEK, Tomáš PAVLŮSEK, Jakub TOMEŠEK

Nahrávky

Jiří KRÁTKÝ 2×, Martin JURÁSEK, Petr PROCHÁZKA, Adam VĚTŘÍŠEK, Filip NOHÁL, Tomáš KOJECKÝ

V důležitém zápase jsme první dvě třetiny hokejově klopýtali a proti kvalitnímu, ale oslabenému soupeři jsme se nedokázali prosadit. Ani poslední třetina nezačala slavně a za stavu 0:2 málokdo doufal v obrat. Deset minut před koncem zavelel k obratu Tomáš Kojecký a za tři minuty se prosadil Martin Řezníček, když na obou gólech se podílel nahrávkami Jirka Krátký. Uničov se svojí nedisciplinovaností vůči rozhodčímu oslabil a v přesilovce nás poslal Tomáš Pavlůsek do vedení 3:2. Hosté poté prokázali svoji kvalitu a v oslabení minutu před koncem vzorově proměnili kombinaci 3 na 2 ve vyrovnání stavu na 3:3.

V prodloužení jsme tentokrát nezaváhali a střelu od modré čáry Marina Juráska šikovně tečoval mezi betony brankáře Jakub Tomešek!

Tímto dvoubodovým úspěchem tak udržujeme naději na play-off. Dalším důležitým krokem tak bude duel v Brumově-Bylnici, ve kterém se popereme o další potřebné body.