HC Uherské Hradiště — HC Štika Rosice  3:8

Vlastimil OHAREK do 26´, Martin PEPRNÍK od 26-60´´
Petr PROCHÁZKA, Tomáš KOJECKÝ, Josef LIŠANÍK, Martin ŘEZNÍČEK, Filip NOHÁL, Petr JURČA, Filip VĚTŘÍŠEK, Adam VĚTŘÍŠEK, Jiří KRÁTKÝ, Jiří FORMAN, David ŠRENK

Střelci

23:42     Tomáš KOJECKÝ (Josef LIŠANÍK)
26:40     Adam VĚTŘÍŠEK (Filip NOHÁL , David ŠRENK)
42:46     Adam VĚTŘÍŠEK (Martin ŘEZNÍČEK)

Nešťastný zápas s Rosicemi jsme zahájili inkasovaným gólem hned ve 2´, kdy hostující Svatuška vymetl Vlastovi Oharkovi šibenici. Na druhé straně v 7´agilní Filip Nohál svoji šanci neproměnil. Tím byl základ k nepodařenému utkání položen. Vlasta Oharek pak předvedl několik povedených zákroků, ale hosté v podání Kůsta vymetli víko jeho branky ve 12´ a hned v 15´ Kazlepka zvýšil a stav byl 0:3.

Druhou třetinu zahájil neproměněným nájezdem Filip Nohál. Naše pěkné šance v přesilovkách byly jen slabou náplastí. Stav na 1:3 nakonec přece jen zařídil Tomáš Kojecký po přihrávce Josefa Lišaníka. Hosté ale po 2´odpověli další brankou a ani gól z 27´ Adama Větříška (nahrávky Filip Nohál, David Šrenk) už obrat nepřinesl. Do branky šel Martin Peprník, ale ani mu naše obrana moc nepomohla a hosté přidali další dva góly. Do kabin se šlo za stavu 2:6 po 2. třetině.

Na začátku poslední třetiny ještě snížil Adam Větříšek (nahrávka Martin Řezníček). Hosté nakonec využili našeho zaváhání v obranné činnosti a Válek svůj nájezd v 56´ proměnil. Tečku utkání dal v poslední minutě hostující Kožár.

Tento zápas za 0 bodů byl tedy posledním na domácím ledě. Neúčast mnoha našich hráčů, způsobená pracovními i osobními povinnostmi, tak způsobila konec sezóny a do posledního klání již jedeme bez nároku účasti v bojích play-off.