28. 9. 2022 16:00 Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína 22-23 2022/2023

Hlavní rozhodčí: Radim Slavka
Čároví rozhodčí: Tomáš Chramosta, Miroslav Olšar
Vyloučení 14:13
180 diváků

Nadějný začátek jsme promrhali při úvodní 4´přesilovce, kdy jsme zbytečně inkasovali. V polovině utkání jsme prohrávali již 1:4, ale v té chvíli zatroubili k útoku naši hráči a stav otočili během šesti minut na 5:4. V poslední třetině dvěma slepenými góly deset minut před koncem šli do vedení hosté. Ale nakonec zápas obrátili ve svůj prospěch Hradišťané. Nejdříve Tomáš Pavlůsek v čase 57:34 vyrovnal a 14 vteřin před koncem, k údivu všech diváků, jeho bratr David završil svůj hattrick a dokonalý obrat gólem na 7:6. V závěru již hosté neměli potřebný čas ani síly utkání srovnat.

Derby mělo říz a nasazení po celou dobu utkání, které nemělo hluchých míst a divákům se tak muselo líbit. Dobře zahráli zkušení matadoři a dobře se uvedly i nadějné mladé posily. Chválit jmenovitě tady nemá cenu – přijďte se raději podívat v sobotu 1.10. od 17:00 na odvetu do Uherského Brodu nebo na další domácí zápas v sobotu 15.10. od 16:00 s Technikou Brno.

Trenér Lukáš Kašný

Kolektivní výkon celého týmu, kdy jsme po celé utkání, plné zvratů, nepřestávali věřit ve vítězství. Výborný výkon podal brankář Martin Kašpárek. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon, bojovnost, víru v sebe a tým. Doufám, že budeme pokračovat v těchto výkonech i dalším derby v sobotu.