12:59 H Adam VĚTŘÍŠEK Josef LIŠANÍK , Petr BURŠA 5/4
14:38 H David PAVLŮSEK Martin ČERVENKA 5/5
25:42 H Jiří KRÁTKÝ Martin ČERVENKA , David PAVLŮSEK 5/5
42:49 D Richard VACULÍN Michal KLUSÁK , Jonáš KOČICA 5/5
50:07 H David PAVLŮSEK Martin ČERVENKA 5/5
51:26 D Filip STIKSA Matěj TOMEK 5/5
58:13 H Filip NOHÁL 4/5

Zasvěcený komentář Rudolfa Holáska

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a 10 minut se hrálo hlavně před brankou domácích. Pak vzali otěže utkání pevně do rukou naši borci a brankami ve 13´ Adam Větříšek (Josef Lišaník, Filip Nohal) a 15´ David Pavlůsek (Martin Červenka) šli do vedení 0:2.
Druhá třetina začala také dobře a v minutě 26´ jsme gólem Krátkého (Martin Červenka, David Pavlůsek) do vedení 0:3. V této části hry jsme na hřišti dominovali a škoda, že jsme nevyužili i další šance. A když v 35´zvýšil na 0:4 David Pavlůsek (Martin Červenka) zdálo se, že se mančaft už pořádně nadechuje a přiveze z derby všechny body. Nebezpečné akce domácích skvěle kryl brankář Martin Kašpárek.
V poslední třetině chtěli Broďané mermomocí s výsledkem něco udělat. V minutě 43. snížili na 1:4 a měli i další šance. Ale vše vykryl náš brankář. V poslední desetiminutovce jsme zvýšili na 1:5 gólem Davida Pavlůska (Martin Červenka). Po minutě domácí kontrovali na 2:6 střelou od modré čáry. V závěru jsme vydrželi dvojnásobné oslabení 3 na 5 a na závěr i power-play 6 na 3. Ale vše rozsekl střelou do prázdné branky Filip Nohal a završil konečné skóre v náš prospěch 2:6.
Celé mužstvo zaslouží obrovskou pochvalu za odvedený bojovný výkon, kdy všichni makali pro tým a plnili trenérovy pokyny. Prostě útočníci dobře útočili, obránci dobře bránili a brankář pochytal i nemožné.