15:35 H Petr BURŠA Filip NOHÁL , Martin ŘEZNÍČEK 5/5
33:03 D Michal GABRIŠKA Kristian LOKAJ 5/5
35:46 H David PAVLŮSEK Martin ČERVENKA 5/5
49:37 D Roman PRŮDEK Radek ZHÁŇAL , Lukáš TOPOLANSKÝ 5/5
53:00 H Filip NOHÁL Tomáš NĚMEC 5/5
59:37 D Roman PRŮDEK Vojtěch SVOBODA , Patrik RUTKOVSKÝ 5/3

Komentář trenéra Lukáše Kašného

Do utkání jsme vstoupili s návazností na předešlé vítězství v Brodě a domácí jsme takřka k ničemu nepustili. Do vedení jsme šli po brejku Petra Burši.
Druhá třetina bohužel z naší strany nezačala dobře, soupeř byl důraznější a rychlejší. Po dobrých šancích a výborných zákrocích výborně chytajícího Martina Kašpárka jsme v oslabení a následném brejku během jedné minuty dvakrát inkasovali. Poté se hra vyrovnala a opět jsme srovnali krok jak ve hře, tak i ve skóre Davidem Pavlůskem.
Třetí třetina byla z obou stran opatrná a čekalo se na první gól. Ten vsítili domácí a opět udeřili v krátkém čase dvakrát! Po následném snížení Filipem Nohalem jsme veškeré síly vrhli do útočení, ale šance Nohala, Němce, Červenky a Pavlůska skončily buď na gólmanovi nebo na brankové čáře. O power-play jsme se připravili nedisciplinovaností a v poslední minutě ve hře 5 na 3 inkasovali.