HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUH

Dorost dostal v Brumově facku!

Do zápasu v Brumově nastupovali dorostenci s cílem pokazit domácím stoprocentní bodovou bilanci. Jenomže vše bylo jinak. Už v páté minutě se domácí poprvé radovali po nedorozumění hradišťských obránců. V 10. minutě mohlo byt veseleji, ale Vilda Jakeš neproměnil své krásné sólo v oslabení, za což jsme byli ihned z protiútoku gólově potrestáni. Za další minutu už to bylo 3:0 pro domácí a nepomohla ani výměna brankářů, když Michal Hendrych vystřídal Matyáše Mračka V patnácté minutě totiž svítilo na ukazateli hrozivé skóre 5:0 a de facto bylo po zápase.

Ve druhém dějství se hra a hlavně pohyb Hradišťanů výrazně zlepšila, ale neproměňování šancí znamenalo, že se s výsledkem nepodařilo hnout, naopak Brumov ojedinělého přečíslení 2 na 1 využil.

Třetí dějství se hrálo za mírné převahy našeho dorostu, ale nevyužívání i těch největších příležitostí znamenalo konečný výsledek 6:0 pro Brumov.