Valouch (Smetana)

Sestava HCUH

Uherek – Valouch, Vícha – Kukuliš, Wasserbauer – Grebeníček, Římák – Kos, Smetana, Fajkus – Zalubil, Peterka, Mach – Štukavec, Krátký , Májíček

Komentář trenéra Mojmíra Nečase

V sobotu 16.10.2021 hostili naši dorostenci tým Tigers Zlín, suverénního lídra tabulky. Od první minuty bylo patrné, v jaké pohodě jsou hosté a Marek Uherek v naší brance se hned musel otáčet. Nicméně již ve 2. minutě se hosté ujímají vedení – 0:1. Do konce první části již se skóre neměnilo a to hlavně zásluhou našeho brankáře.
Ve druhé části se domácí přeci jen zlepšili, ale přesto soupeř ve 32. minutě odskakuje na rozdíl dvou branek. – 0:2 Ve 33. minutě se domácí konečně dočkali, když využívají svou přesilovou hru a snižují na 1:2. Autorem branky je Marek Valouch, po přihrávce Vaška Smetany. O dvě minuty později využívají svou početní výhodu i hosté a zvyšují na 1:3.
Ve třetí minutě zápas v poklidu plynul v pohodové vítězství hostů, poměrem 1:5. Největší rozdíl mezi oběma týmy byl jednoznačně v bruslení, kdy se naši chlapci nemohli se soupeřem vůbec srovnávat.