Vyšší tresty

0:1

Trestné minuty

6:7

V sobotu 6.11. nastoupili naši dorostenci k poslednímu utkání na domácím ledě v základní části, soupeřem jim byli Černí Vlci.
Již od úvodu zápasu bylo patrné, že naši dorostenci se pohybují ve vrchních patrech tabulky, kdežto náš soupeř je na úplném chvostu. První naši branku vstřelil v 11. minutě FilipŠupka, po asistenci Adama Macha – 1:0. V minutě 16. předvedl krásný bekhendový blafák Adam Dobřecký a nedal brankáři soupeře sebemenší šanci – 2:0. Asistoval Adam Kukuliš. Hosté v 19. minutě upravují na 2:1.
Poklidný zápas pokračoval i po přestávce a naši dorostenci skórovali pouze jednou a to ve 27. minutě dává branku Vašek Smetana po přihrávce Marka Uherka – 3:1.
Třetí část byla co se týká branek nejúrodnější. Ve 45. minutě přidává naši čtvrtou branku Jirka Fajkus, asistoval Marek Uherek – 4:1. Poté se podařilo hostům korigovat na 4:2 (48. minuta). Hned ve 49. minutě přidává další branku Vašek Smetana,po přihrávce Adama Dobřeckého – 5:2. A konečnou podobu výsledku dává Martin Peterka v 56. minutě, přihrával Filip Šupka – 6:2.

Branky HCUH

Šupka (Mach), Dobřecký (Kukuliš), Smetana (Uherek), Fajkus (Kukuliš), Smetana (Dobřecký) a Peterka (Šupka

Sestava HCUH

Stašek – Valouch, Zalubil – Kukuliš, Peterka – Dobřecký, Smetana, Fajkus – Uherek, Šupka, Mach – Kos

Hodnocení trenéra Miroslava Malůška

I v hodně kombinované sestavě jsme uspěli a připsali si 3 povinné body do tabulky. Hlavně bych pochválil Honzu Zalubila s Martinem Peterkou, kteří jako útočníci dnes odehráli bez větších problémů celé utkání v obraně.