Dorost HCUH — HC Černí vlci 8:3 (5:0, 1:2, 2:1)

Bezděk (Stiksa), Pippal bez asist., Stiksa (Bezděk), Chromý (Bezděk), Bezděk (Smetana), Bezděk (Marton, Chromý), Chromý (Bezděk), Bezděk (Mišturik)

Sestava HCUH

Popelka (Mraček) – Jelének, Stiksa – Mišturik, Kukuliš – Bezděk, Marton, Chromý – Pippal, Smetana, Mrázek – Vogl, Dlabaja, Gonzalez

Hvězdy utkání

Martin Bezděk (4 branky a 3 asistence), Jan Chromý (2 branky a 1 asistence) a Samuel Stiksa (branka a asistence)

Dorostenci navlékli sedmý vítězný korálek!

V neděli po poledni přivítali naši dorostenci mužstvo Černých vlků z Kopřivnice. A hned první třetina ukázala, kdo vede tabulku a kdo je u dna. Naši kluci se do svého soka doslova zakousli v podstatě ho nepustili přes červenou čáru. Brankostroj první třetiny načal, kdo jiný než kapitán Martin Bezděk, který tečoval střelu Sama Stiksy mimo dosah hostujícího brankáře – 1:0. V osmé minutě přidává druhou branku Vojta Pippal, po závaru před brankou hostů – 2:0. V minutě 11. je autorem přesilovkové branky Sam Stiksa, po dorážce střely Martina Bezděka – 3:0. V 16. minutě je autorem další trefy domácích Honza Chromý, přihrával Martin Bezděk – 4:0. A v 19. minutě uzavírá účet první dvacetiminutovky Martin Bezděk po asistenci Vaška Smetany – 5:0.
Po takové třetině přišelo z naší strany bohužel uspokojení a hosté hned po 14- ti vteřinách druhé části snižují – 5:1. Od druhé třetiny se naši kluci přizpůsobili hře soupeře a přestali být tak dominantní, jako v části první. Ale ve 29. minutě přece jen dáváme další branku z hole Martina Bezděka po asistencích Ondry Martona a Honzy Chromého – 6:1. Ve 32. minutě hosté opět snižují po hrubé chybě našeho obránce před vlastní brankou – 6:2. Poté jsme přestáli i minutu při dvojnásobné přesilovce hostů, kdy tým podržel Jirka Popelka v naší brance.
To třetí třetinu jsme začali jinak a hned ve 41. minutě dává naši branku Honza Chromý, po přihrávce Martina Bezděka – 7:2. Ale za minutu hosté opět využíjí velké chyby naší obrany a korigují na 7:3. Potom se vytáhl náš brankář, který zlikvidoval hostům i trestné střílení a další dva sólové nájezdy a to dokonce při naší přesilovce! Razítko na celkovém skóre utkání však dal Martin Bezděk po ideálním uvolnění od Ondry Mišturika – 8:3. Za zmínku určitě stojí, že náš kapitán Martin Bezděk zaznamenal v dnešním utkání úctyhodnou bilanci čtyř gólů a tří asistencí!