Dorost HCUH — HC Brumov – Bylnice

Report

Stašek bez asist.,  Hlůšek bez asist., Bezděk (Hlůšek, Valda), Jakeš (Žák)

V neděli čekala na náš dorost zkouška největší, přijel totiž lídr soutěže z Brumova – Bylnice, který neztratil zatím ani bod!

Utkání začalo ve skvělém tempu a bylo se od začátku na co dívat. Domácí zatlačili Brumov do vlastního pásma, ten ale hrozil z rychlých brejků. Ke konci první periody se konečně jedna střela ujala a domácí šli zásluhou Tomáše Staška do vedení 1:0. Tak také 1. třetina skončila.

Hned začátek druhé části přinesl hostům obrovskou šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry 5 na 3, která trvala minutu a čtyřicet vteřin. Hosté touto nabídkou nepohrdli a po minutě dvojnásobné přesilovky vyrovnali na 1:1. Ve 30. minutě Hradiště opět překlopilo výsledek na svoji stranu, kdy hostujícího brankáře překonal Adam Hlůšek. I přes šance na obou stranách tímto skore druhá třetina skončila.

Do třetí části domácí vlétli jako uragán a hned v 1. minutě dotlačil kotouč do hostující branky Martin Bezděk po asistencích Valdy a Hlůška. Od této chvíle už byl domácí tým lepším, což potvrdil krásnou brankou pod břevno Vilém Jakeš. Hosté pak už jen v předposlední minutě snížili opět v přesilovce na konečných 4:2 pro Uherské Hradiště. Výborným výkonem se prezentoval první útok domácích ve složení Martin Bezděk-Adam Hlůšek -Tomáš Stašek, který vstřelil 3 branky. A skvělý výkon podal Michal Hendrych v brance.

Podrobnosti

datumčassoutěžsezóna
Ne, 7. 10. 201812:45Liga dorostu 14-192018/2019