Dorost HCUH — HC Brumov – Bylnice   8:4 (3:1, 4:3, 1:1)

Ančík po samostatné akci, Bezděk (Kukuliš), Jelének (Smetana, Mrázek), Bezděk (Martinec), Bezděk (Mrázek), Bezděk (Martinec, Smetana), Smetana (Bezděk) a Kos (Bezděk)

Popelka (Mraček) – Martinec, Pippal, Mišturik, Kukuliš, Jelének, Stiksa – Bezděk, Ančík, Vogl – Smetana, Mrázek, Kos, Dlabaja

Hvězdy utkání

Martin Bezděk (4 branky, 2 asistence!)
Filip Martinec a Lukáš Kos

Šest kanadských bodů Martina Bezděka by na výhru stačilo!

V sobotu hostili naši dorostenci tým HC Brumov – Bylnice, s tímto soupeřem není žádný zápas jednoduchý, takže před zápasem byla z naší kabiny cítit nervozita. Nakonec se ukázalo, že byla zbytečná!

Naši chlapci se od první minuty do soupeře náležitě zakousli, bohužel se na první gól čekalo až do 9. minuty, Marek Ančík perfektně zblokoval soupeřovu střelu a v oslabení pelášil sám na hostujícího brankáře, kterému nedal šanci – 1:0.  Další samostatné nájezdy jsme potom ale neproměnili. Až v 18. minutě začal svůj galakoncert Martin Bezděk, když zvyšoval na 2:0, asistoval Adam Kukuliš. V minutě 20. skóroval Viktor Jelének, po krásné akci Vaška Smetany a Davida Mrázka – 3:0.

Druhou část začali lépe hosté a ve 23. minutě poprvé překonávají do té doby spolehlivého Jirku Popelku v naší brance – 3:1. V 5. minutě dává branku Martin Bezděk, po přihrávce Filipa Martince – 4:1. 27. minuta patří opět Martinu Bezděkovi, který dává už svou třetí branku – 5:1. Přihrával David Mrázek. Během dvou dalších minut ale hosté využívají našich nepřesností v obranném pásmu a dovolujeme jim snížit dokonce na 5:3. Klid do našich řad vnáší v 36. minutě opět Martin Bezděk (jeho již čtvrtá branka v utkání!), po přihrávce Filipa Martince – 6:3. Ve 37. minutě pak přidává naši sedmou trefu Vašek Smetana, po asistencích Martina Bezděka a Vojty Pippala – 7:3.

Poslední třetina se již pouze dohrávala. V 55. minutě náš osmý zásah zaznamenává Lukáš Kos, po přihrávce Martina Bezděka – 8:3. V 59. minutě dávají závěrečnou branku hosté – 8:4.