Dorost HCUH — HC Brumov – Bylnice

Dorost HCUH — HC Brumov – Bylnice 4:2 (1:0,2:0,1:2)

Branky Uh.Hradiště:  Hlůšek (Stašek), Střítežský (Janík), Hlůšek (Stašek, Bezděk) a Janík (Hlůšek)

Hvězdy utkání: Adam Hlůšek, Ondřej Janík a Matyáš Mraček

Sestava UH:  Mraček (Uherek) – Vaščák, Novák- Střítezský, Mimochodek – Mišturik – Bezděk, Hlůšek, Stašek – Witoš, Kaláč, Janík- Macháň

V sobotu nastoupili naši dorostenci proti Brumovu- Bylnici. Od první minuty byli naši kluci aktivnější a v 6. minutě se ujímáme vedení, když střelou pod víku nedal brankáři hostů šanci Adam Hlůšek, po asistenci Tomáše Staška – 1:0. Z dalších našich příležitostí se už žádná neujala a tak se do šaten šlo za hubeného vedení Uherského Hradiště.

Ve druhé dvacetiminutovce byl obraz hry totožný s částí úvodní, Hradiště tlačilo a hosté měli jen minimum brejků. Až ve 33. minutě zachytil Jirka Střítežský kotouč na modré čáře a nenápadnou střelou zvýšil na 2:0, asistoval třináctiletý Ondra Janík, který v tomto zápase zažíval svou premiéru v dresu dorostu! Ve 37. minutě to již bylo 3:0, branku vstřelil opět Adam Hlůšek, asistence mají Tom Stašek a Martin Bezděk.

Třetí část pokračovala dále podle not našich kluků a v 54. minutě náš novic Ondra Janík proměňuje samostatný nájezd a navyšuje stav již na 4:0 pro Hradiště, asistoval Adam Hlůšek. V 59. minutě hosté hrají v početní převaze a ještě odvolávají brankáře, tento tah se ukázal jako správný, protože poprvé v utkání překonávají do těchto chvil bezchybného Matyáše Mračka v naší brance – 4:1. Za 30 sekund hosté ještě využívají bohorovnosti našich kluků v obranném pásmu a upravují na konečných 4:2.