Dorost HCUH — HC Bobři Valašské Meziříčí 5:3

Dobřecký (Fajkus), Kos , Smetana (Fajkus, Valouch), Wasserbauer (Kukuliš) a Dobřecký

Stašek (21. Uherek) – Vícha, Valouch – Kukuliš, Wasserbauer – Grebeníček – Fajkus, Smetana, Dobřecký – Zalubil, Peterka, Korbel – Kos, Krátký, Štukavec

Hvězdy utkání

Adam Dobřecký, Jirka Fajkus, Marek Uherek a Marek Wasserbauer

Komentář trenéra Mojmíra Nečase

V neděli 10.10.2021 nastoupili naši dorostenci k prvnímu utkání druhého kola základní části Ligy dorostu proti Bobrům z Valašského Meziříčí.
Jestli si někdo myslel, že toto utkání bude pro naše chlapce jednoduché, velmi se mýlil. Přestože, se domácí s chutí pustili ihned od první minuty do dobývání branky Bobrů, gól ne a ne padnout. A tak přišel trest, v 7. minutě střílí hosté úvodní branku utkání a ujímají se vedení – 0:1 Hradišťané přidávají na tempu a ve 14. minutě srovnává Adam Dobřecký na 1:1. Asistoval Jirka Fajkus. Jenomže hosté v 15. minutě využívají svou přesilovou hru a jdou opět do vedení – 1:2.
Ve druhé třetině naši chlapci ještě přidali a odměna přišla v minutě 34. Lukáš Kos krásně objel soupeřovu branku a zasunul kotouč do sítě 2:2. Hosté však ve 36. minutě dostanou další možnost po naší hrubé chybě v obranném pásmu a touto šancí nepohrdnou – 2:3
Do třetí třetiny však naši kluci vlétli jako uragán a již ve 44. minutě vyrovnává Vašek Smetana, po přihrávce Jirky Fajkuse – 3:3. Poté domácí opět dobývají soupeřovu branku, ale otočit stav se nedaří. A to nejhorší ještě na naše kluky čekalo. V 54. minutě začíná přesilovka hostí, která trvá devadesát sekund! Kluci, tuto těžkou situaci však ubojovali a při návratu prvního vyloučeného Marka Wasserbauera si Adam Kukuliš svého spoluhráče všiml a vyslal na něj dlouhý pas. Marek Wasserbauer tuto příležitost bezpečně proměňuje a ujímáme se vedení 4:3. V poslední minutě přidává pojistku do prázdné branky ještě Adam Dobřecký a uzavírá tento dramatický zápas.