Dorost HCUH — HC Bobři Valašské Meziříčí

Report

Dorost HCUH — HC Bobři Valašské Meziříčí  11:1 (3:0,5:1,3:0)

Branky a asistence: Kaláč bez asist., Jakeš bez asist., Jakeš (Volas), Kaláč (Macháň), Bezděk (Valda),Jakeš (Čechmánek, Volas), Jakeš (Čechmánek), Kaláč (Witoš), Witoš (Volas), Witoš (Kaláč) a Volas (Kaláč)

V neděli nastoupili naši dorostenci k poslednímu utkání základní skupiny na domácím ledě proti Valašskému Meziříčí.

První třetina příliš pohledný hokej nenabídla, ale přesto domácí tuto část utkání zvládli a po první třetině vedli 3:0.

Od začátku druhé části naši borci přidali na tempu a konto hostujícího brankáře zatížili pěti brankami a to většinou po krásných kombinacích. A tak na světelné tabuli po čtyřiceti minutách svítilo skore 8:1.

Třetí část výrazně ovlivnil zbytečný faul domácího Alana Žáka, který byl po zásluze oceněn trestem 5 min. plus do konce utkání. Domácí toto oslabení sice ubránili, ale očividně je toto dlouhé oslabení vyvedlo z tempa. Přesto se dokázali ještě 3 krát prosadit a dovedli utkání do vítězného konce, které nakonec skončilo 11:1. V samém závěru byl ještě vyloučen i Patrik Volas a opět od arbitrů vyfasoval trest 5 min, plus do konce utkání.

Kaňkou na utkání tak bylo zranění čtyř soupeřových hráčů, ale naši chlapci zaslouží velkou pochvalu, protože už po předposledním kolem je jasné, že z druhé pozice a tudíž postupu do boje o extraligu už je nikdo neodsune. Dorostenci vyhráli na domácím ledě všech pět zápasů a celkové  skore z těchto utkání v poměru 43:7 hovoří za vše. Klobouk dolů chlapci a jen tak dál i ve finálové skupině. 

Podrobnosti

datumčassoutěžsezóna
Ne, 14. 10. 201812:45Liga dorostu 14-192018/2019