Dorost HCUH — Černí vlci

Dorost HCUH — Černí vlci  6:1 (2:0,1:0,3:1)

Volas (Novák), Hlůšek (Bezděk), Stašek (Bezděk), Kaláč (Volas), Witoš a Hlůšek (Bezděk, Stašek)

K utkání proti Kopřivnici nastoupili naši dorostenci zodpovědně, vědomi si prohry v prvním vzájemném  utkání na soupeřově ledě (4:5). Od začátku diktovali tempo hry a soupeře vlastně do žádné šance nepustili. Konto hostujícího brankáře zatížili dvěma brankami.

Druhá třetina byla poznamenána několika zbytečnými fauly domácích a proto se náš dorost těžce dostával do správného herního tempa. Přesto soupeřovi přesilovky ubránil a navíc přidal třetí branku.

Ve 4. minutě poslední části dali naši dorostenci čtvrtou branku a o zápase bylo v podstatě rozhodnuto. Skóre utěšeně narůstalo, byla jen škoda, že v předposlední minutě soupeř snížil a brankář Mraček tak přišel o čisté konto