Zlín rozpouští led, Hradiště si jede pro pohár… a na závěr jedna soutěžní otázka

V play-off Zlínského kraje mužů je v podstatě dobojováno. Ve čtvrtek se Uherskému Brodu nepodařil zápas s Kroměříží, kdy z nadějného vedení 4:1 nakonec prohráli 5:7. Takový je prostě hokej.

Našim klukům se v závěru sezony podařil husarský kousek. V posledním sobotním zápase v Kroměříži si tak můžou dovolit jakýkoli výsledek a nic jim nezabrání převzít POHÁR, KTERÝ PATŘÍ JENOM JEDNOMU – TOMU NEJLEPŠÍMU!

Budeme Vám vděčni, když se s námi v Kroměříži podělíte o naši-Vaši radost. Zveme každého hokejového hradišťáka, malého i velkého, aby se do nedaleké Kroměříže přijel s námi zaradovat.

Naposled jsme Pohár Zlínského kraje zvedali nad hlavy před dlouhými pěti lety. Soutěžní otázka je: Kdo jako kapitán zvedal tehdy pohár nad hlavu? Nápověda je v úvodní fotografii… První správná odpověď bude ohodnocena permanentkou na příští hokejovou sezonu. Odpověď pošlete na hcuh@hcuh.cz

 ANO! Správná odpověď je samozřejmě „Michal Andrýsek“. První a vítězná odpověď přišla ve 21:56 od p. Adama S.  a permanentku dostane při nejbližší vhodné příležitosti! Hned další minutu došla taky správná odpověď od pana Jakuba J. A protože byl jen o kousek pomaleší, dostane permanentku také – jen mu ji o jednu „hokejovou minutu“ ustřihneme. Blahopřejeme a těšíme se!

 

Previous articleUH-Uh. Brod 6:2
Next articleJe dobojováno. Pohár vítěze play-off se naplnil