A-týmu změní image kouč Zdeněk Čech

Snad jen legenda Jaroslav Boček by nejlépe dovedl přivítat posilu na trenérském postu. Na lavičku v Uherském Hradišti se po 22 letech postaví opět zkušený trenér Zdeněk Čech a uvede naše družstvo do další hokejové sezóny.

Zdeněk je odchovanec Havlíčkova Brodu, z dorostu zamířil na dva roky do Příbrami. Od roku 1973 hráčem Gottwaldova. V dnešním Zlíně strávil celkem 14 sezon, v nejvyšší soutěži 10 sezon – 380 utkání a vstřelil 103 branek. V letech 1987-91 trénoval sportovní třídy, poté vedl dva roky mladší dorost, se kterým vybojoval hned v první sezoně titul mistrů republiky. Od sezony 1994/95 asistent trenéra u mužstva Zlína, při premiéře na střídačce v nejvyšší soutěži ho s Vladimírem Vůjtkem dovedl do finále play-off. Po dvou letech odešel do Uherského Hradiště. Od ročníku 1997-98 se vrátil na střídačku nejvyšší soutěže, tentokrát po boku Eduarda Nováka a posléze Zdeňka Venery. Dále úspěšně pracoval se zlínskými juniory, se kterými v sezoně 2006/07 vybojoval titul…

Zlínská Krajská liga začne 16. září, kdy Hradišťští zkříží hokejky s Uherským Ostrohem. Nechejme se příjemně překvapit výkony našich kluků.

Previous articleLetní příprava
Next articleZačíná sezóna pro nejmenší – přijďte v sobotu 2.9. od 10:00