Trápení mužů v této sezoně pokračuje znovu odcházeli z ledu poraženi v domácím zápase s Břeclaví

HC Uherské Hradiště – HC Lvi Břeclav 0:5 ( 0:1 , 0:3 , 0:1 )

sestava HC UH : Jakubčík(Oharek) – Studený,Lažek – Lišaník,Kojecký – Škubal – Kotačka,Fridrich,Pochylý – Nohál,Kubal,Haničinec – Bednařík,Zlámal,Kršjak

góly a asistence:

Další výsledkový i herní zmar a projev předvedli můži hradišťského HC v domácím prostředí,v sobotu 11.2.2017,kdy na svém ledě přivítali družstvo z Břeclavi.Jelikož je jasné,že boje v play-off se nás týkat opět nebudou,měli svěřenci trenéra Weintritta jedinný úkol-tedy neprohrát a užít si utkání. První třetina byla vcelku vyrovnaná a šance byly na obou stranách.Skóre utkání otevřeli hosté v 11.minutě a byl to gól vítězný… V rozmezí 6.minut ve druhé části,totiž hosté nasázeli naprosto rozhozené a nesehrané domácí sestavě další 3 branky,a bylo jasné,kdo bude vládnout na hradišťském ledě.Třetí třetina se dohrávala pouze z povinnosti a konečnou podobu skóre dali hosté v 56.minutě.Po delší době zasáhl do utkání i druhý z trenérské dvojice-Robert Pochylý-ani on ovšem nenašel recept na soupeře a hosté z jihu Moravy si odváží 3 body za vítězství 5:0

„Co k tomu říct….je to pořád dokola….nesehranost,žádná myšlenka,moment překvapení….Neustále vymýšlíme nějaké nesmyslné přihrávky a kličky,hrajeme na náhodu a někdy to vypadá,že chceme soupeře uspat.A vše se odvíjí jen od toho,že nejsme schopni absolvovat jedinný trénink v 15 lidech“….povzdechl si trenér Bohuslav Weintritt.

Previous articleŠkolení nových trenérů a doškolení lic. C
Next articleStarší žáci v derby s Uherským Brodem nedovolili „sousedům“ vstřelit ani branky a zaslouženě vyhráli