Se Senicí řežba a dělba bodů

(aktualizace: foto)
Forma našich hráčů se zlepšuje. Potvrdili to zvláště druhou půlí zápasu s Ostrohem, který dotáhli do vítězného konce 7:6.

V sobotu 1.9.2018 k nám přijel další silný soupeř ze Slovenska, který hraje 1. ligu!

HC Uherské Hradiště — HK 91 Senica 5:5
(4:1,1:4,0:0)

Sestava HC UH: Peprník (Hubáček) – Lažek, Hrabec – Kojecký, Kršjak – Burša, Šrenk, Nohál– Tomešek, Větříšek, Haničinec – Forman

Góly a asistence:  Kojecký (Větříšek, Burša), Šrenk (Lažek),Haničinec (Nohál, Kršjak),Lažek (Větříšek, Forman), Nohál (Haničinec)

Naši muži další přípravné utkání, tentokrát se slovenskou Senicí. Trenéru Čechovi chyběla, ať už z pracovních nebo zdravotních důvodů, poměrná část základní sestavy a tak do boje vyjelo pouze 11 hráčů a 2 gólmani.

Naopak hosté měli na soupisce hned 21 hráčů, a tak se mohlo zdát, že zápas bude pouze hra kočky s myší. Jenže opak byl pravdou. Naši borci do utkání vletěli jako velká voda a hráči Senice nestíhali. Zaslouženě a jednoznačně jsme po první třetině vedli 4:1.

Druhá třetina byla naopak naší noční můrou. Po několika nepřesnostech a zbytečných chybách se soupeř dotáhl a skóre po 40. min. bylo 5:5.

Třetí část hry už naši kluci s vypětím všech sil dokázali ubojovat a zápas skončil nerozhodným skóre 5:5!

„Dnešní utkání bylo jako na houpačce…První třetina byla z naší strany fantastická, druhá pravý opak….udělali jsme spoustu zbytečných chyb, které nás stály dobrý výsledek. Na druhou stranu je ale potřeba říct, že kdybychom byli v kompletní sestavě, Senica odjede s debaklem. Největší kaňkou je ovšem zranění hned tří našich hráčů, kteří si odnesli po soubojích s protihráčem pohmožděné a natažené vazy v koleni. Do začátku soutěže by ale měli být všichni v pořádku……řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť

Příští týden se hraje poslední přípravný zápas v Uherském Ostrohu, a to v pátek 7.9.2018 od 18:00.

Previous articlePřijďte v úterý 18. září v 16:30 na Zimní stadion v Uherském Hradišti na akci Týden hokeje
Next articleNesmíme se bát experimentovat. Lener vysvětluje novinky v mládeži